Rezultate te kerkimit per termin: +Jani +Melka

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] jani / docs[0] 2554 / hits[0] 4419 / keyword[1] melka / docs[1] 11 / hits[1] 18 /
Shqipëria kërkon fitoren me Azerbajxhanin
  • 2017-06-23

Shqipëria kërkon fitoren me Azerbajxhanin

Përfaqësuesja shqiptare e Voljebollit për Meshkuj gati për raundin e kthimit të Ligës Europiane, që do të zhvillohet pikërisht në Tiranë, në sallën Feti Borova të Parkut Olimpik. Nëse Shqipëria arrin të fitojë të paktën dy përballje, siç bëri në Maqedoni, mund të kualifikohe

Kombëtarja e meshkujve shkëlqen ndaj Azerbajxhanit
  • 2017-06-19

Kombëtarja e meshkujve shkëlqen ndaj Azerbajxhanit

Kombëtarja e meshkujve në volejboll fitoi sot pasdite 3-1 ndaj Azerbajxhanit, në ndeshjen e tretë të Grupit A, të vlefshëm për Ligën e Europës. Takimi u zhvillua në Shkup të Maqedonisë, aty ku kombëtarja e drejtuar nga trajneri Jani Melka arriti dy fitore (mundi 3-2 Suedine) dhe një h

Volejboll, Shqipëria e meshkujve thyen Suedinë në 5 sete
  • 2017-06-17

Volejboll, Shqipëria e meshkujve thyen Suedinë në 5 sete

Volejbolli shqiptar arrin një fitire të madhe pas shumë viteve në errësirë të plotë. Kombëtarja e meshkujve arriti një sukses shumë të rëndësishëm në ndeshjen e parë të Grupit A, e vlefshme për Ligën e Europës. Kuqezinjtë e drejtuar nga Jani Melka kaluan 3-2 Suedinë në një p