Rezultate te kerkimit per termin: +Jani +Mininga

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] jani / docs[0] 2632 / hits[0] 4560 / keyword[1] mininga / docs[1] 1 / hits[1] 1 /
Bardhok Lala, intervistë me një të vdekur
  • 2017-03-13

Bardhok Lala, intervistë me një të vdekur

Më 28 maj 1996, gazetari i Dita informacion Bardhok Lala, u hodh në një furgon, ku u rrah barbarisht. Të zhveshur dhe gjysmë të vdekur, personat e paidentifikuar që e morën me makinë të kuqe, e hodhën në Liqenin Artificial, duke e menduar të vdekur. 21 vjet më vonë, pakush e di q