Rezultate te kerkimit per termin: +January

Meta: total 278 / total_found 278 / time 0.000 / keyword[0] january / docs[0] 278 / hits[0] 361 /
Njihuni me aktorët fëmijë që hoqën dorë nga bota e artit
  • 2017-05-03

Njihuni me aktorët fëmijë që hoqën dorë nga bota e artit

Shumë fëmijë të filmave të njohur hollivudianë hoqën dorë nga bota e artit duke lënë pas një karrierë të suksesshme. Ata e zgjodhën një jetë të tillë që të qëndronin jashtë syrit të kamerave dhe të vëmendjes. Ndër ta janë: 1- Peter Ostrum luajti rolin e Charlie në Chocola

Shisnin kokainë në Tiranë, arrestohet edhe personi i tretë i grupit
  • 2017-01-27

Shisnin kokainë në Tiranë, arrestohet edhe personi i tretë i grupit

Policia ka arrestuar edhe personin e tretë, të shpallur në kërkim për shitje kokaine dhe heroine. Armond Kurti, 41 vjeç, nuk mundi të arrestohej gjatë operacionit January ku u sekuestruan 1 kg kokainë. Por policia njofton se prangosi 41-vjeçarin, i cili punon tek Drejtoria e Transportit R

Tiranë, kapet 1 kg kokainë, 2 në pranga një në kërkim
  • 2017-01-26

Tiranë, kapet 1 kg kokainë, 2 në pranga një në kërkim

Një sasi prej 1 kg lëndë e dyshuar narkotike e llojt Kokainë është sekuestruar në Tiranë në kuadër të operacionit “January” Arrestohen në flagrancë dy shtetas, shpallet një në kërkim. Operacioni u ndërmor mbrëmjen e 25 janarit dhe të arrestuar janë Gjergji Gjinaj

Po prisnin klientët, kapen me 1 kg kokainë me vlerë 100 mijë euro, dy në pranga
  • 2017-01-26

Po prisnin klientët, kapen me 1 kg kokainë me vlerë 100 mijë euro, dy në pranga

Po prisnin klientët për të këmbyer 1 kg kokainë me para në qendër të kryeqytetit në rrugën Vllazën Huta prangosen në flagrancë dy trafikantë dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tyre. Prej disa javësh policia e Tiranës në rrugë operative kishte marrë informacion për shteta

Tiranë, sekuestrohet 1 kg kokainë, arrestohen 2 persona, 1 në kërkim
  • 2017-01-26

Tiranë, sekuestrohet 1 kg kokainë, arrestohen 2 persona, 1 në kërkim

Policia e Tiranës, në kuadër të operacionit të koduar January ka sekuestruar një sasi prej 1 kg lëndë narkotike të dyshuar si kokainë si dhe ka arrestuar 2 persona e ka shpallur në kërkim 1 tjetër. Burime nga policia e kryeqytetit bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit Gjergji Gji

No Pic available
  • 2017-01-26

January kokaina u gjet në makinën e ish policit

Sasia prej gati 1 kg lëndë narkotike e dyshuar kokainë sekuestruar gjatë operacionit të mbërmshëm është gjetur në makinën që drejtonte Gjergji Gjinaj, ish efektiv policie. Ai ishte dënuar më parë për Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Operacioni u ndërmor mbrëmjen e djeshm

Jeta e re e familjes Trump në Shtëpinë e Bardhë
  • 2017-01-24

Jeta e re e familjes Trump në Shtëpinë e Bardhë

Familja e Trump ka qenë në qendër të vëmendjes javën e fundit pas inaugurimit në krye të Shtëpisë së Bardhë. Anëtarët e familjes kanë postuar foto nga jeta e re, pasi u zhvendosën në Shtëpinë e Bardhë. Ata kanë postuar edhe një video duke luajtur Bowling si dhe gjatë ndjenjës