Rezultate te kerkimit per termin: +Jardim +Monaco +Kemi

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] jardim / docs[0] 117 / hits[0] 134 / keyword[1] monaco / docs[1] 790 / hits[1] 1133 / keyword[2] kemi / docs[2] 225885 / hits[2] 487416 /
Guardiola Mediat do na kryqezojne po nuk fituam
  • 2017-02-21

Guardiola Mediat do na kryqezojne po nuk fituam

p styletext-align justifyDeklaratat e tranjereve para takimit te vlefshem per 18 e Liges se Kampionevebrbr p styletext-align justifyPep Guardiola Manchester City E gjithe Evropa do te na shohe do te na analizoje dhe do te na kryqezoje nese s8217fitojme Do thone se sa te mire jemi kur te fitojme dhe

Ch League B Leverkusen 8211 A Madrid sonte ne Klan dhe Klan HD
  • 2015-02-26

Ch League B Leverkusen 8211 A Madrid sonte ne Klan dhe Klan HD

0 brbr brbrNdeshjet e sotme i japin fund perballjeve te para te fazes se 18 te UEFA Champions League Atletico Madrid do te luaje ne Leverkusen me Bayer ne nje sfide qe do ta ndiqni direkt ne Klan dhe Klan HD Ekipi finalist i sezonit te kaluar kerkon qe te hedhe nje hap drejt cerekfinaleve qe ne tak

Ch League B Leverkusen 8211 A Madrit sonte ne Klan dhe Klan HD
  • 2015-02-25

Ch League B Leverkusen 8211 A Madrit sonte ne Klan dhe Klan HD

0 brbr brbrNdeshjet e sotme i japin fund perballjeve te para te fazes se 18 te UEFA Champions League Atletico Madrid do te luaje ne Leverkusen me Bayer ne nje sfide qe do ta ndiqni direkt ne Klan dhe Klan HD Ekipi finalist i sezonit te kaluar kerkon qe te hedhe nje hap drejt cerekfinaleve qe ne tak