Rezultate te kerkimit per termin: +Jashari

Meta: total 1000 / total_found 3601 / time 0.002 / keyword[0] jashari / docs[0] 3601 / hits[0] 7048 /
No Pic available
  • 2019-04-01

Tri prostituta në një kafene (FOTO)

Jetën e zakonshme dhe të qetë të një fshati të harruar e ndryshon ardhja e tri prostitutave në kafenenë ilegale të dy vëllezërve Makro. Burrat, edhe përkundër përpjekjeve të grave të tyre për ti ndaluar, tërë kohën e kalojnë në kafene duke harxhuar paratë e fundit në alkool d

No Pic available
  • 2019-02-10

Berisha: Ndjesë pastë Gjushi! Partinë e kontrollojnë përdhunuesit

Ish-kryeministri Sali Berisha, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka akuzuar sërish për përdhunim kreun e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Ballën. Më tej Berisha hedh një sërë akuzash në drejtim të kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, duke theksuar se: ekzekutimin po ta

Kosova parakalon Shqipërinë, fut sistemin VAR në 2 stadiume
  • 2019-01-09

Kosova parakalon Shqipërinë, fut sistemin VAR në 2 stadiume

Ajo u cilësua Hirushja e Ligës së Kombeve, pasi u kualifikua si e para e grupit dhe brezi i artë i talenteve që përbënin ekipin u kthye në gjahun perfekt për klube të rëndësishme në Europë. Por Kosova nuk është ndalur vetëm me performancën elektrizuese në Ligën e Kombeve, pasi ta

No Pic available
  • 2018-12-18

Ska paqe në Korçë. Universiteti i mbyllur, studentët protestojnë në Tiranë

Universiteti Fan S. Noli në Korçë vijon edhe sot të jetë i mbyllur, teksa qindra studentë kanë vendosur të bojkotojnë mësimin në vazhdën e protestave kundër tarifave të larta. Studentët dhe gjimnazistët e Korçës kanë qenë ndër më aktivët në protestat studentore, teksa ditën

Politika shqiptare përshëndet themelimin e Ushtrisë së Kosovës
  • 2018-12-14

Politika shqiptare përshëndet themelimin e Ushtrisë së Kosovës

Politikanët shqiptarë kanë përshëndetur krijimin e Ushtrisë së Kosovës. Në një postim në Facebook, presidenti Ilir Meta e quan vendim historik krijimin e Forcave të Armatosura të Republikës së Kosovës. Postimi i Metës Vendimi historik i krijimit të Forcave të Armatosura të Rep

Basha: Përulemi me nder para heronjve, gëzuar Pavarësinë dhe Çlirimin
  • 2018-11-28

Basha: Përulemi me nder para heronjve, gëzuar Pavarësinë dhe Çlirimin

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ish-kryeministri Sali Berisha dhe ish-presidenti Bujar Nishani së bashku me deputetët e PD-së, kanë zhvilluar ditën e sotme Homazhe tek varrezat e dëshmorëve. Basha tha për mediat se dita e sotme është një ditë e veçantë ku çdo shqiptar përulet me nder

Xhevat Limani sjell Skënderbeun në Tiranë
  • 2018-11-26

Xhevat Limani sjell Skënderbeun në Tiranë

Një histori e Skënderbeut dhe Donikës si kurrë më parë, do të ngjitet në skenën Molier të Teatrit Eksperimental sot në orën  19.00. Poema dramatike “Gjergj Kastrioti Skënderbeu ” vjen në Tiranë pas turneve të suksesshme që ka pasur në teatro të tjerë në botë.  Në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama