Rezultate te kerkimit per termin: +Jasht +Parlamentit

Total: 2863
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.260Z

Xhaxhai i diktatorit jashtë Parlamentit

Koreja e Veriut ka publikuar dje imazhet e nxjerrjes jashtë Parlamentit të xhaxhait të Kim Jong Un, ish-numri dy i qeverisë, të shoqëruar nga dy oficerë. Jang Song Thaek është akuzuar për një sërë krimesh, përfshirë feminiz&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.066Z

Një fantazmë jashtë Parlamentit britanik?- FOTO

LONDER - Një figurë fantazme është kapur nga aparati i një fotografi jashtë parlamentit britanik në prag të vitit të ri. Imazhi tregon hijen transparente të një personi të veshur në mënyrë sportive, duke vështruar godin&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.114Z

Spahiu: Kosova i nxori milionerët jashtë parlamentit

Kryetari i Aleancës Kuq e Zi, në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të partisë së tij, përshëndeti zgjedhjet në Kosovë duke i vlerësuar ato si të lira dhe të ndershme, në krahasim me ato në Shqipëri, ku sipas tij e shit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.709Z

Vritet sulmuesi i Parlamentit kanadez (Video)

(E plotësuar) Personi që ka qëlluar brenda dhe jashtë Parlamentit të Kanadasë në Ottawa, siç ka referuar një parlamentar kanadez, është vrarë. Pamjet filmike tregojnë agjentë të policisë në mjediset e brendshme t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.088Z

Ukrainë, kërkohet mbledhje urgjente e parlamentit

Opozita bën thirrje për një seancë të jashtëzakonshme të parlamenti në Kiev, për të diskutuar arrestimin e ish kryeministres Julia Timoshenko. Kjo është thënë nga Nikolai Tomenko, zëvendës kryetari i parlamentit dhe an&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.468Z

Ministri i Jashtëm maqedonas viziton sot Tiranën

TIRANE- Ministri i jashtëm maqedonas Nikolla Popovski, viziton sot Tiranen me ftesë të zëvendëskryeministrit dhe ministrit të jashtëm Edmond Haxhinasto. Dy kryediplomatët pas takimit kokë më kokë do të mbajnë një konferencë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.369Z

Haxhinasto: SHBA, kundër bojkotit të Parlamentit

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë kundër bojkotit të Parlamentit. Sipas SHBA-së, në Shqipëri duhet të funksionojë dialogu politik institucional, pra që gjithçka në Shqipëri të diskutohet në mënyrë instit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama