Rezultate te kerkimit per termin: +Jashtm +Arta +Dade

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] jashtm / docs[0] 639 / hits[0] 947 / keyword[1] arta / docs[1] 7560 / hits[1] 10282 / keyword[2] dade / docs[2] 3053 / hits[2] 6991 /
No Pic available
  • 2010-06-11

Zgjedhjet për Kuvendin, PS riciklon të vjetrit

Grupi i PS-së zgjedh drejtuesit e komisioneve, Dokle nënkryetar N zgjedhjet e para t kushtzuara t bra n PS pr drejtuesit e grupit kuvendor dhe prfaqsuesit socialist n postet e Kuvendit, jan ricikluar t vjetrit e ksaj partie. Deputet veteran q i “shptuan” fshess &ldqu

No Pic available
  • 2010-06-01

Deklaratat e Withers, debate në Komisionin e Jashtëm

Komisioni i Jashtm ka debatuar dje lidhur me qndrimin e mazhorancs ndaj deklarats s ambasadorit amerikan, John Withers, pr rrzimin e kandidaturs s Vangjel Kosts si antar i Gjykats Kushtetuese. Ilir Gjoni, antari socialist i ktij komisioni, nprmjet nj krkese tn mbledhje pas mbyllj

No Pic available
  • 2010-05-21

Dum-Baba dhe hajdutët

“Duam Babn” sht nj lvizje regresiste, e para nj shekulli q tentonte t na kthente n nj epok t errt, at t pushtimit osman. “Dum-Baba” po shndrrohet n nj personazh q krkon t na kthej n memorie, nj lvizje regresiste. N kt kazus t gjat u ravijzuan, m s fundi, “progresistt&

No Pic available
  • 2010-04-12

Në grupin e Ramës, luftë bërrylash për karrierë partiake

Riorganizimi i forumeve në PS, garë mes të rinjve. Beteja mes biznesmenëve dhe atyre që solli Rama në PS Ndryshimi i kryesis dhe sekretariatit, por dhe nj rifreskim i prbrjes s asambles, nuk jan m sekret pr Partin Socialiste. Kundrshtart e Rams e ndjejn q nuk do t vazhdojn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama