Rezultate te kerkimit per termin: +Jashtembrbr

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.322Z

Zvicer negociata per programin berthamor te Iranit

0 brbr brbrBisedimet per programin berthamor te Republikes Islamike te Iranit kane hyre ne fazen e tyre finalebrbr brbrNegociatat po mbahen ne Lozane te Zvicres Shtetet e Bashkuara Rusia Britania Kina Franca Gjermania ashtu si edhe Irani perfaqesohen nga ministrat e Jashtembrbr brbrKryediplomatet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.746Z

Skandal me emerimin e Konsulles ne Selanik

0 brbr brbrKa rezultuar i vertete shqetesimi i ngritur nga Kryetarja e Komisionit Parlamentar per Politiken e Jashtme Arta Dade lidhur me emerimin  e Konsulles se Pergjithshme ne Selanik Pavlina Ylli jashte kritereve dhe ne shkelje te ligjit e rregullores per Sherbimin e Jashtembrbr brbrRasti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.145Z

Opozita braktis Komisionin e Ligjeve

0 brbr brbrDoreheqja e Ilir Metes nga posti i Kryetarit te Kuvendit eshte per demokratet kusht i panegociueshem per vijimin normal te jetes parlamentarebrbr brbrNe Komisionin e Ligjeve opozita kerkoi nga kreu i Kuvendit te njejten pergjegjshmeri sikunder 4 vjet me pare pas shfaqes se nje videoje ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.263Z

Nishani shtrengon duart me Kerrin

brbrVizita e Sekretarit Amerikan te Shtetit John Kerry ne Tirane filloi ne oren 945 kur avioni i tij u ul ne pisten e Aeroportit te Rinasit Sekretari Amerikan i Shtetit u prit nga Presidenti i Republikes Bujar Nishani dhe Ambasadori i Shteteve te Bashkuara Donald Lu Per disa minuta sekretari Kerry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.266Z

Aspirina kunder kancerit

0 brbr brbrPerdorimi i perditshem i nje tablete aspirine per personat mbi 50 vjec redukton 30-40 mundesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.619Z

Hanoveri ne alarm anulohet Gjermani 8211 Holande

0 brbr SSSAbrASS brbrQyteti i Hanoverit ne Gjermani eshte vene ne alarm mbremjen e se martes pas sinjalizmeve per ekzistencen e nje plani per te realizuar nje akt terrorist ne ndeshjen mes Gjermanise dhe Holandes qe do te luhej ne stadiumin krysor te ketij qyteti Gazeta gjermane Bild shkroi se i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.486Z

Pse na dridhen duart

SSSAbrASS brbrDridhja e papritur e duarve ose e kembeve me se shpeshti eshte shenje e tendosjes nervore mirepo kjo mund te jete edhe pasoje e shkaqeve serioze Duhet te kemi kujdes me menyren se si i mendojme gjerat Duhet te behemi me pozitiv dhe mos lejojme qe te na kaploje stresi sepse bazat nervo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama