Rezultate te kerkimit per termin: +Jashtm +Abdul +Geit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.342Z

Kajro, Berisha takon ministrin e Jashtm egjiptian

Kryeministri Sali Berisha, i cili ka nisur sot nj vizit dy ditore n Egjipt, u takua me ministrin e Jashtm Ahmed Abdul Geit. N takim, u vlersua se marrdhniet mes dy vendeve jan t shklqyera dhe se t dyja palt jan t angazhuara t'i prmirsojn edhe m tej ato. Takimi u prqendrua tek problemi i Kosovs.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.343Z

Berisha n Egjipti:Ndihmoni Kosovn

Shefi i ekzekutivit shqiptar, Sali Berisha, krahas diskutimeve t tjera me krert e Egjiptit ka krkuar githashtu edhe mbshtetje nga vendet islalike pr shtjen e Kosovs. Kryeministri krkoi nga Egjipti t ndikoj t vendet e Konferencs Islamike 57 antart e ksaj oranizate luajn rol t rndsishm n OKB Krye i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.343Z

Berisha krkon mbshtetjen e Egjiptit pr Kosovn

Shefi i ekzekutivit shqiptar, Sali Berisha, krahas diskutimeve t tjera me krert e Egjiptit ka krkuar githashtu edhe mbshtetje nga vendet islamike pr shtjen e Kosovs. Kryeministri krkoi nga Egjipti t ndikoj t vendet e Konferencs Islamike 57 antart e ksaj oranizate luajn rol t rndsishm n OKB Kreu i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama