Rezultate te kerkimit per termin: +Java +Dinamo

Meta: total 1000 / total_found 1740 / time 0.001 / keyword[0] java / docs[0] 8624 / hits[0] 13822 / keyword[1] dinamo / docs[1] 8957 / hits[1] 21601 /
Kategoria e Parë, zbardhet shorti për sezonin e ri
  • 2017-08-16

Kategoria e Parë, zbardhet shorti për sezonin e ri

Kategoria e Parë zbardh kalendarin për sezonin futbollistik 2017-2018. Në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit, u hodh shorti i edicionit të ri me 20 skuadrat pjesëmarrëse të kësaj kategorie të ndara në dy grupe A dhe B që mësuan rrugëtimin e tyre. Kampionati do të nisë në dat

Champions League finale e parakohshme
  • 2016-10-19

Champions League finale e parakohshme

brbrFinale e parakohshme ne Kamp Nou Java e trete e fazes ne grupe te UEFA Champions League rezervon perplasjen me dy skuadrave qe tashme kane nje filozofi te njejte ose Guardiola kunder te kaluares se tij atje ku mori famen ndersa u mbulua nga trofete e panumerta14 ne 4 vejte Barcelona sfidon Manc

Champions fluturojne Barca 038 Bayern
  • 2015-11-25

Champions fluturojne Barca 038 Bayern

brbrBarcelona dhe Bajernin ishin dy skuadrat qe prene zyrtarisht biletat per ne turin tjeter nje jave nga perfundimi i fazes ne grupe Ne Kamp Nou katalanasit dhuruan spektakel duke shpartalluar Romen 6-1 ne sfiden e vlefshme per Grupin E Dopiete e Mesit dhe Suarez ndersa golat e tjere mbajten firmat

VIDEO/ Juventusi, Reali dhe Junajtid barazojnë, fitojnë Atletiko dhe Siti
  • 2015-10-21

VIDEO/ Juventusi, Reali dhe Junajtid barazojnë, fitojnë Atletiko dhe Siti

Janë luajtur të mërkurën në mbrëmje 8 ndeshjet e tjera të javës së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, ku spikatin barazimet e Realit, Juventusit dhe Mançester Junajtid, ndërsa kanë fituar Atletiko dhe Mançester Siti.Reali ndalet në ParisReali i Madridit nuk ka s

VIDEO/ Arsenali shtang Bajernin, Roma barazon 4-4 me Leverkusen
  • 2015-10-20

VIDEO/ Arsenali shtang Bajernin, Roma barazon 4-4 me Leverkusen

Janë luajtur të martën 8 ndeshje nga java e tretë e fazës së grupeve për Ligën e Kampionëve, ku spikat fitorja e Arsenalit 2-0 ndaj Bajernit të Mynihut, si edhe barazimi i Romës 4-4 ndaj Leverkusenit.Sulmuesi i Arsenalit, Zhiru goditi topin me kokë dhe me dorë njëkohësishtAnglezët,

No Pic available
  • 2015-03-05

Skënderbeu triumfon me Tiranën, të tjerat mbyllen siç pritej

Ndeshjet Grupi A Veleçiku – Kastrioti 3-5 Tërbuni – Mamurrasi  1-1 Ada – Besa 0-0 Burreli – Kamza 3-2 Besëlidhja – Iliria  2-0   GRUPI B Butrinti – Dinamo    0-0 Pogradeci – Bylis    1-2 Naftëtari – Tomori   0-0 Shkumbini – Lu

Luhet java e dyte  probleme me stadiumet
  • 2014-10-05

Luhet java e dyte probleme me stadiumet

e Shtune 4 Tetor 20141408 pm Do te luhen sot ndeshjet e javes se dyte te kampionatit te Kategorise se Pare Ne Grupin A spikat sfida ndermjet Kastriotit dhe Beses qe do te luhet ne Kruje Gjithashtu nje ndeshje interesante pritet te zhvillohet ne Mamurras ndermjet skuadres vendese