Rezultate te kerkimit per termin: +Javier +Mascherano

Meta: total 226 / total_found 226 / time 0.000 / keyword[0] javier / docs[0] 1410 / hits[0] 1643 / keyword[1] mascherano / docs[1] 439 / hits[1] 678 /
No Pic available
  • 2016-12-24

The Guardian: 100 lojtarët më të mirë në botë në 2016-ën (FOTO)

Juria e prestigjiozes TheGuardian i përbërë nga 124 ekspertë nga 45 kombe kanë zgjedhur 100 lojtarët më të mirë të vitit 2016. Në vendin e parë pozicionohet fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo, ndjekur nga Messi dhe Suarez. 1 Cristiano Ronaldo Real Madrid 2 Lio

No Pic available
  • 2016-12-07

E pabesueshme! Rekordi që vendosi Barça në Champions

Ndeshja Barcelona-Borussia Monchengladbach, përveç rezultatit 4-0, ishte ndeshja e 300-të për Javier Mascherano dhe e 549-ta për Messin, do të hyjë në histori edhe për diçka tjetër; për më shumë se 1000 pasime. Ekipi i drejtuar nga Luis Enrique ka pasuar deri në 1029 herë, nga të ci

Barcelona rinovon kontratat e Messit dhe Suarez
  • 2016-09-02

Barcelona rinovon kontratat e Messit dhe Suarez

Pas Neymar Sergio Busquets dhe Javier Mascherano Barcelona do tu rinovoje kontratat edhe Messit e Suarezitbr br Barcelona do tiu ofroje kontrata te reja tre lojtareve Ivan Rakitic Luis Suarez dhe Lionel Messitbr br Lajmi eshte konfirmuar nga drejtori sportiv i Barcelones Albert Solerbr br Pas

No Pic available
  • 2016-06-27

Pas Leo Messi-t, edhe 6 lojtarë të tjerë mendojnë largimin nga Argjentina

Kapiteni dhe ylli i skuadrës argjentinase Lionel Messi pas humbjes në Kupën e Amerikës shokoi botën e futbollit me deklaratën e tij se do të heqë dorë nga kombëtarja përgjithmonë. Por pas tij pritet ta ndjekin edhe 6 lojtarë të tjerë të rëndësishëm. Sulmuesi i Manchester Cityt, Ku

Mascherano transferohet ne Serie A
  • 2016-04-30

Mascherano transferohet ne Serie A

Javier Mascherano ka zgjuar interesimin e kampionit te Italise Juventusit Mascherano mund te largohet nga skuadra e Barcelones pas perfundimit te ketij sezonibr br Sipas te perditshmes sportive katalane Sport kampioni i Italise ka shprehur interesim per transferimin e reprezentuesit argjentinasbr

Befason Mascherano: Për suksesin tim i detyrohem Bendtnerit
  • 2016-02-19

Befason Mascherano: Për suksesin tim i detyrohem Bendtnerit

Javier Mascherano ka bërë një rrëfim tronditës, duke ia atribuuar suksesin e tij te Barcelona, sulmuesi Nicklas Bendtner. Argjentinasi ka shijuar sukses të madh në sezonin e parë te Barcelona, pas transferimit nga Liverpool. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",f

Fillon peticioni, Messi ti lë një penallti Maskeranos
  • 2016-02-17

Fillon peticioni, Messi ti lë një penallti Maskeranos

Një peticion i tifozëve të Barcelonës për Javier Mascheranon që tregon edhe respektin e fansave blaugrana për futbollistin argjentinas. Mascherano është thelbësor në aspektin mbrojtës për skuadrën katalanase, por pikërisht p&