Rezultate te kerkimit per termin: +Javier +Zanetti

Total: 195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.149Z

Javier Zanetti përshëndet San Siron

Javier Zanetti është shprehur për mediat italiane pak para se të përshëndeste për herë të fundit si lojtar profesionist tifozët e tij në Giuseppe Meazza . Ndjenjat që kam në këto momente nuk mund ti fsheh. Lidhja ime me tifozët është shumë e ngushtë, mendoj se kjo lidhje nuk do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.478Z

Javier Zanetti zv/president i Interit

E ardhmja e Javier Zanetti është e shkruar: kapiteni i Interit, kur të vendosë përfundimin e karrierës si futbollist, do të ketë një vend në bordin drejtues të klubit zikaltër. Ende nuk është përcaktuar roli, por sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.353Z

Javier Zanetti ne fushe ndaj Livornos

Javier Zanetti mund të luajë disa minuta në ndeshjen e kësaj të shtune mes Interit dhe Livornos. Ky është një lajm i shkëlqyer për skuadrën dhe tifozët zikaltër, të cilët e presin kapitenin e tyre që prej dëmtimit m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.683Z

Trishtimi i kapitenit Javier Zanetti

Derbi më i shëmtuar për Javier Zanettin. Nuk ka të bëjë humbja e Interit, shkaku i trishtimit të legjendës së zikaltërve ishte fakti se qëndroi në stol për 90 minuta në derbin e tij të fundit si lojtar. Kapiteni nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.097Z

Javier Zanetti zgjedh formacionin më të mirë të vitit 2015

Legjenda e Interit, Javier Zanetti, ka bërë përzgjedhjen e formacionit më të mirë të futbollit për vitin 2015. Argjentinasi ka bërë përzgjedhjen në bazë të asaj që kanë treguar lojtarët në fushë përgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.958Z

E tmerrshme, Javier Zanetti kërcënohet me armë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Argjentinë të premten në mbrëmje, ndërsa në të i involvuar ka qenë edhe ish kapiteni i Interit, Javier Zanetti. Zanetti i cili po qëndron me pushime në Argjentinë, saktësisht në Banfield,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.733Z

Zanetti mbron Benitezin

Kapiteni i Interit Javier Zanetti ka dale ne mbrojtje te trajnerit Rafa Benitez. Ish-menaxheri i Liverpoolit eshte nen presion te madh pas deshtimit te Interit te siguroje rezultate pozitive ne Serie A. I pyetur per problemet e Interit Zanetti ka dale ne mbrojte te trajnerit. Eumlshte per shkak te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama