Rezultate te kerkimit per termin: +Jeni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.427Z

Ju jeni Profesorë!

Nga Rajna Dragievi * Të dashur studentë, të çmuar kolegë, të dashur të diplomuar Pyes veten nëse do të ngulmoni në optimizmin që keni edhe pas diplomimit, kur do të përballoheni me rroga të ulëta, me respektin e munguar kundrejt zanatit të mësuesit, me studentë as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.304Z

Ju jeni heronj

Ju jeni heronj, jeni heronj sepse me punën tuaj arrini të bëni më të mirën, me mundin tuaj ju arrini aty ku çdokush do të donte të arrinte dhe në bashkëpunim me mësuesit dhe mësueset, pavarësisht vështirësive që kanë prindërit, pavarësisht pamundësive që kanë familjet e sakrif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.164Z

Formulari prish konsesusin: PD pyet: A jeni arrestuar? PS pyet: A jeni dënuar?

Këshilli i Legjislacionit u mblodh në orët e mbrëmjes së të mërkurës me një çështje të vetme në tryezë; atë të akteve nënligjore për ligjin e dekriminalizimit dhe ajo që u vërejt që në fillim të punimeve ishte ndasia e madhe mes palëve. Dakortësia e shprehur në miratimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.942Z

Jeni bie dhe bursa rritet

Gazeta ShqipQeveria e re në Japoni Monedha e Japonisë, jeni, ra në nivelin më të ulët kundrejt dollarit në 20 muajt e fundit, ndërkohë që bursa e Tokios shënoi rritje të shpejtë si pasojë e premtimeve të qeverisë së re për të kryer stimuj të mëtejshëm monetarë dhe për të luf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.534Z

Për çfarë jeni krenarë? Keni shitur nënat e motrat, jeni bërë grekë për para

Pas reagimit masiv në rrjet lidhur me “shqiponjën” naziste, ka reaguar Robert Aliaj. Ai thotë se në Shqipëri nuk ka patriotë, por pseudo-patriotë. Ja çfarë shkruan ai: U desh një denoncim i realitetit të degraduar, nje shprehje e shqetësimit qytetar, artistik, një demostr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.734Z

Ju nuk jeni i mirëpritur këtu!

Kryeministri turk, Recep Tayyip Erdogan viziton Gjermaninë. Por gazeta më e madhe gjermane, Bild e pret me një koment të shkurtër, ku i thotë se ai nuk është i mirëpritur.   Zoti kryeministër Erdogan, Ju do bëni fushatë elektorale sot në Këln, përpara 18 mijë turko- gjerman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.512Z

Klinton kosovareve: Duhet te jeni krenare

Ish presidenti amerikan Bill Klinton ka folur para Kuvendit te Kosoves duke shprehur kenaqesine per arritjet e vendit ne nje dekade dhe ka vene theksin ne ndertimin e nje demokracie shume-etnike. “Eshte nje rruge ne te cilen duhet te shkoje bota ne shekullin 21. Mesimi eshte i njejt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama