Rezultate te kerkimit per termin: +Jens +Stoltenberg +Nato

Total: 443
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.635Z

Jens Stoltenberg shefi i ri i NATO-s

0 Jens Stoltenberg do te jete sekretari i ri i pergjithshem i NATO-s Lajmi behet i ditur nga mediat nder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.126Z

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, viziton sot Tiranën

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të vizitojë sot Tiranën. Në axhendën e vizitave të tij, Stoltenberg do të takohet me Presidentin Nishani, kryeministrin Edi Rama, ministren e Mbrojtjes, Mimi Kodheli dhe ministrin e Jashtëm Ditmit Bushati. Vizita e tij vjen pas 25-vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.235Z

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, në Tiranë e pret Rama

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg viziton për herë të parë Tiranën. Në orën 10:50 Stoltenberg u prit me ceremoni shtetërore nga kryeministri Edi Rama. Në axhendën e vizitave të tij, Stoltenberg do të takohet me Presidentin Nishani, kryeministrin Edi Rama, ministren e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.160Z

Kryeministri Isa Mustafa takoi Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg

Bruksel, 10 shkurt 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, gjatë vizitës në Bruksel, me ftesë të Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-së, Jens Stoltenberg, ka vizituar sot selinë e NATO-s. Gjatë takimit me sekretarin Stoltenberg, kryeministri Mustafa, e ka falënderuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.101Z

Ministri Bushati fton në Shqipëri Sekretarin e NATO-s, Jens Stoltenberg

Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushati ka ftuar Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg që në përputhje me axhendën e punës të vizitojë edhe Shqipërinë. Ftesa e Bushatit u bë gjatë qëndrimit në Bruksel ku edhe zhvilloi një takim pune me Sekreta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.104Z

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, viziton nesër Tiranën

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të vizitojë nesër Tiranën. Në axhendën e vizitave të tij, Stoltenberg do të takohet me Presidentin Nishani, kryeministrin Edi Rama, ministren e Mbrojtjes, Mimi Kodheli dhe ministrin e Jashtëm Ditmit Bushati. Vizita e tij vjen pas 25-v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.634Z

Stoltenberg kreu i ri i NATO-s

Jens Stoltenberg, ish-Kryeministër i Norvegjisë do të jetë Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s duke zëvendësuar në këtë post, kreun aktual të Aleancës, Anders Fogh Rasmussen. Ai do të marrë detyrën në krye t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama