Rezultate te kerkimit per termin: +Jepni

Total: 5526
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.698Z

Merrini o njerëz, por votën mos ia jepni!

Nga Saimir Tahiri   Ju japin ushqime, merrini! Por votën mos ia jepni! Ju japin para, merrini! Por votën mos ia jepni! Tallini në fytyrë për ti kthyer mbrapsht neverinë që meriton pushteti i Saliut, që sot ka guxim të të dalë përsëri përpara e të të blejë skamjen me dy para pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.721Z

Veliaj apel qytetarëve: Na jepni një dorë me aksionin e pastrimit

Kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj përmes një postimi në Facebook i ka drejtuar një tjetër apel banorëve tv kryeqytetit për të dhënë ndihmën dhe kontributin e tyre në pastrimin e qytetit. “Duhesh edhe ti!  Organizo miqtë dhe na jep një dorë në lagjen tënde në 4 Shtator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.407Z

Papandreu: Na jepni nje shans

Kryeministri grek Jorgos Papandreu ka mbrojtur planin e masave te qeverise se tij, duke leshuar edhe akuza se po spekulohet me emrin e Greqise. “Na jepni nje shans -u eshte drejtuar kryeministri Papandreu 25 gazetareve te huaj ne nje konference shtypi nga Forumi ekonomik i Davosit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.696Z

Rama: Si mund ti jepni votë Fatmir Mediut? E bëri Vorën film Hollivudi

Kryeministri Edi Rama gjatë një takim elektoral në Vorë, tha se nuk mund ta kuptonte që të jepej vota për Fatmir Mediun, duke e akuzuar atë si shkaktar të tragjedisë së Gërdecit. Rama: Të të hedhin në erë dhe të vijnë pastaj të thonë më jepni votën, kjo është me ta nxi dy her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.096Z

Thaçi & Co mos jepni dorëheqje, thjesht mësoni shqip

Nga Ben Andoni Ditët e fundit në median kosovare po zbardhet një proces i tërë përgjimesh me kodifikimin Pronto II, që ka si protagonist shefin e grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci në biseda me ish-kryetarin e kësaj partie, tashmë president i vendit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.155Z

Doda Z. Beqja jepni doreheqjen

Deri me sot nuk kemi marre asnje reagim serioz por vetem justifikime te deshperuar te cilat edhe vete zoti Beqja e din qe nuk qendrojne as juridikisht e as moralish. Zoti Beqja Ju keni shkelur Kushtetuten e Shqiperise perkatesisht nenin70 pika 3 I cili ne menyre eksplicite parasheh se Deputetet nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.928Z

Konkursi: Jepni idenë më të mirë se si të dilet nga Euro

Share Lordi Wolfson Një lord britanik ka hapur një konkurs interesant: personi që ofron idenë më të mirë se si një shtet duhet të dalë nga zona euro pa shumë dëme, fiton rreth 300 mijë euro. Sipërmarrësi Simon Wolfson ka themeluar çmimin Wolfson Economic Prize

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama