Rezultate te kerkimit per termin: +Jesse +Pilgram

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.176Z

Reforma pa konsensus, PS e PD nuk bien dakord

Përfaqësues të zyrës së OSBE-së në Tiranë vunë përballë njëri-tjetrit anëtarë të dy forcave kryesore politike në vend për të diskutuar mbi reformën zgjedhore dhe votimin elektronik, por asnjë konsensus nuk është arritur. Arben Ristani: Përfaqësuesit e OSBE nuk na thanë as po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama