Rezultate te kerkimit per termin: +Jeta +Ime

Total: 5701
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.795Z

Blatter FIFA eshte jeta ime

Stabilitet, vazhdimësi dhe besueshmëri janë pikat themelore të programit të presidentit në ikje të FIFA-s, Sepp Blatter në kuadër të zgjedhjeve të 1 qershorit. Blatter i ka dërguar një letër federatave të cilave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.858Z

Publikohet "Jeta Ime. Intervistë me Blendi Fevziun"

Gazetari i njohur Blendi Fevziu sjell pr publikun, librin “Jeta ime. Intervist me Blendi Fevziun”. Libri prmban 23 intervista t personazheve m t spikatur q kan dominuar historin e shtetit shqiptar n 100 vitet e ekzistencs s tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.746Z

Tukiçi: Jeta ime është një ëndërr

“Jeta ime eshte nje enderr dhe ndjehem i privilegjuar pse jeta me ka trajtuar mire” keshtu shprehet kompozitori, kengetari dhe muzikanti David Tukici per tv Alsat. Dy dite para premieres se vepres se tij qe mban titullin “Jeta eshte enderr” ai eshte plot energji per te sjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.263Z

Hayek: Jeta ime ndryshon me Antonio Banderas

Sa herë që kam bërë një film me aktorin Antonio Banderas, jeta ime ndryshon dhe karriera ime shkon mjaftë mirë. Mesa duket ky qenka një ogur mjaftë i mirë për aktoren Salma Hayek, e cila mori mjaftë famë në serialin spanjoll E shëmtuara Beti, që është sjellë në shumë verisone n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.168Z

Chloe Moretz Jeta ime eshte cmenduri

Aktorja 13-vjecare Chloe Moretz ka filluar te kete gjithmone e me shume fansa te cuditshem per shkak te rritjes se fames se saj. Protagonistja e filmit Kick Ass do te luaje rolin e nje vampireje me emrin Abby ne filmin e ri Let Me In.Chloe kembengul se ajo nuk ka ndryshuar dhe i duket i c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.421Z

Cathy Ferguson: Jeta ime përkrahë Sir Alex Ferguson (FOTO)

Disa vjet më parë,Cathy Ferguson,ishte në kërkim të trofeve të bashkëshortiti të saj Siri Alex Ferguson. Të gjitha medaljet e tij,ajo i ruante dhe i vendoste në muret e shtëpisë së tyre. Pavarësisht,pamjes së saj elegante ajo është një femër që nuk dëshirojnë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.449Z

Jeta ime mbaroi kur u martova

I nderuar Robert, përgëzimet e mia për këtë shkrim të jashtëzakonshëm. Është një shkrim ku të gjithë ne të mësojmë diçka. Po tregoj pak për historinë time. U martova 18 vjeç, ishte viti 1995. Jeta ime mbaroi aty, im shoq ishte polic dhe të tera vitet e martuar i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama