Rezultate te kerkimit per termin: +Jeta

Meta: total 1000 / total_found 35840 / time 0.015 / keyword[0] jeta / docs[0] 35840 / hits[0] 50188 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Djali i Arnold Schwarzenegger, bëmë baba të të ngjaj

Fitness rrjedh në venat e tij kështu që nuk është çudi që djali i Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena, ka një trup të tonifikuar si babai i tij. 19-vjeçari është fotografuar në plazh në Malibu duke vrapuar me disa miq të tij. I veshur me pantallona të shkrurtra ai kishte nxjerrë në

No Pic available
  • 2017-06-25

Të mos vizatosh dot një nudo

Në shkollën e arteve të Notingamit në shekullin e XX, gratë nuk lejoheshin të vizatonin një nudo. Në qoftë se burrat punonin me një model të gjallë, një grua duhet të shkonte në dhomën e lashtësisë. Margaret Collyer, rrëfen përvojën e saj në librin « Jeta e një artisteje »

No Pic available
  • 2017-06-24

Rama videomesazh nga Vlora: Momenti i artë, ti japim një shuplakë politikanëve të tepsisë

Nga Vlora, 4 vjet pasi ka qeverisur vendin kryeministri Edi Rama flet sërish për shuplaka, këtë radhë politikanëve të tepsisë. Ai ka dërguar një tjetër mesazh online, duke iu kërkuar shqiptarëve votën për të vazhduar rrugën e reformave. Ai thotë se po të ishte për të do

Rikthimi i Hygertës, jeta profesionale dhe ajo private
  • 2017-06-24

Rikthimi i Hygertës, jeta profesionale dhe ajo private

  Në kohën kur ke marrë pjesë në Miss Albania, duhej mjaft kurajo për tu bërë pjesë e spektaklit dhe rezultati i ekspozimit në televizion ishte një famë e menjëhershme. Tani shoh një transformim për të bërë të kundërtën e asaj që ke bërë kur more pjesë Miss Albania, nj

Njihuni me familjen e aktorit meksikan të telenovelës Teresa
  • 2017-06-24

Njihuni me familjen e aktorit meksikan të telenovelës Teresa

Nëse keni qenë një ndjekës i rregullt i telenovelave meksikane, me siguri Aarón Díaz në telenovelën Teresa ju ka pëlqyer shumë. Po ju drejtohem kryesisht gjinisë femërore, të cilave me siguri nuk ju ka shpëtuar nga vëmendja aktori tërherqës meksikan. Por cila është jeta reale e

No Pic available
  • 2017-06-24

Agron Llakaj flet për politikën dhe mahnit me exit pollin e tij për 25 qershorin

Intervistoi: Andrea Danglli Po qesh sepse sdua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agron Llakaj sfidën që i hap realiteti i cili vjen dhe ikën duke ndryshuar thjesht dhe vetëm një datë në kalendar. Mes buzëqeshjes, sarkazmës d

No Pic available
  • 2017-06-24

Presidenti Nishani uron besimtarët myslimanë për festën e Bajramit të Madh

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka uruar  të gjithë besimtarëve myslimanë me rastin e Bajramit të madh.  Në mesazhin e urimit, kreu i shtetit shqiptar thotë se kjo ditë le të shërbejë për të lënë mënjanë mëritë dhe përçarjet dhe të afrojë më shumë njer