Rezultate te kerkimit per termin: +Jetmir +Sefa

Meta: total 214 / total_found 214 / time 0.000 / keyword[0] jetmir / docs[0] 1711 / hits[0] 2412 / keyword[1] sefa / docs[1] 1261 / hits[1] 1922 /
FC Kamza zyrtarizon 3 blerje nga Superliga, prezantohen nga Xhelal Mziu
  • 2016-08-01

FC Kamza zyrtarizon 3 blerje nga Superliga, prezantohen nga Xhelal Mziu

Kryebashkiaku Xhelal Mziu: I kënaqur me nënshkrimin e kontratave të futbollistëve Sefa, Nimani dhe Basriu do jetë një shtysë më shumë për tu ngjitur në Superligë Ekipi i Kamzës në futboll po zhvillon një super merkato këtë ditë, pasi në gjirin e saj po afron edhe lojtarë të

Partizani me hap kampioni, Vllaznia mposht Flamurtarin
  • 2015-11-29

Partizani me hap kampioni, Vllaznia mposht Flamurtarin

Kategoria Superiore Të kuqtë blindojnë kreun falë suksesit në Kukës. Bylisi fiton ndaj Laçit Ka dështuar misioni i dyfishtë i Kukësit ndaj Partizanit, si për tiu afruar kreut të renditjes, ashtu edhe për ti shkaktuar humbjen e parë kryesuesve të kampionatit në këtë sezon. Në stadi

VIDEO/ Partizani i rimerr kreun Skënderbeut, fiton në Durrës ndaj Teutës
  • 2015-11-01

VIDEO/ Partizani i rimerr kreun Skënderbeut, fiton në Durrës ndaj Teutës

UPDATE/ Pas fitores që arriti mbrëmjen e së dielës në Durrës ndaj Teutës, Partizani ka rimarrë kreun e renditjes në Superligën shqiptare. Ekipi i Partizanit fitoi në javën e 9-të të kampionatit ndaj Teutës në "Niko Dovana" me rezultatin 0-1. Pjesa e parë u mbyll në shifrat e bard

Skënderbeu mposht 2-0 Flamurtarin, Salihi dhe Olainka lënë gjurmë (VIDEO)
  • 2015-10-31

Skënderbeu mposht 2-0 Flamurtarin, Salihi dhe Olainka lënë gjurmë (VIDEO)

Skëndebeu ka regjistruar fitore në shtëpi ndaj Flamurtarit me rezultatin 2-0. Vendasit krijuan raste të njëpasnjëshme goli, por nuk arritën të realizonin duke e mbyllur pjesën e parë në shifrat e bardha 0-0.Në 45 minutat e dyta pavarësisht rasteve të shpërdorura, korçarët kalojnë

Legalizimet në Tiranë, lista me 610 emrat që marrin lejet në Tiranë
  • 2015-04-13

Legalizimet në Tiranë, lista me 610 emrat që marrin lejet në Tiranë

Zyra e ALUIZNI-t në Tiranë, Drejtoria Tirana 1, e cila mbulon qytetin e Tiranës, njofton qytetarët e poshtëshënuar që gjejnë emrin në listë, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Tiranës, tek ish-Stacioni i Trenit, për të tërhequr faturat e parcelës ndërti

Laci nderhyrja ne merkato domosdoshmeri
  • 2014-12-27

Laci nderhyrja ne merkato domosdoshmeri

Skuadra e Lacit pritet te jete mjaft aktive ne merkaton e janarit per te plotesuar organiken me elementet ne funksion te arritjes se objektivave per pjesen e mbetur te sezonitbr br Vendi i 5-te ne renditje 8 pike me pak se Tirana qe pozicionohet e katerta i permbush te gjitha prtishmerite e fillim

Reagon Jetmir Sefa: Vëllai im i vrarë në Siri, nuk ishte agjent i AKI-së
  • 2014-10-07

Reagon Jetmir Sefa: Vëllai im i vrarë në Siri, nuk ishte agjent i AKI-së

Vëllai i të vrarit në Siri, i njohur me inicialet F.S., thotë se vëllai i tij nuk ka qenë agjent i AKI-së. Sipas tij, kjo informatë etiketon ”komunitetin mysliman në përgjithësi” dhe vëllanë e tij “në veça