Rezultate te kerkimit per termin: +Jetmir +Stefa

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] jetmir / docs[0] 1664 / hits[0] 2339 / keyword[1] stefa / docs[1] 606 / hits[1] 1038 /
No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

  Romela Begaj shpallet sportistja e vitit 2008 nga gazeta
  • 2008-12-26

  Romela Begaj shpallet sportistja e vitit 2008 nga gazeta "Sporti Shqiptar"

Romela Begaj ka fituar cmimin si sportistja e vitit 2008. Peshengritjesja, e cila ishte sportistja shqiptare qe arriti dhe rezultatin me te larte ne Pekin 2008, ka marre maksimumin e pikeve ne edicionin e 51-te te anketes se organizuar nga gazeta "Sporti Shqiptar", ku votojne te gjithe gazetaret spo

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx

No Pic available
  • 2008-07-21

Andi Lila firmos me Tiranën

Mbrojtësi kavajas Andi Lila është përforcimi i radhës i Tiranës. Gjithsesi, në kontratën e tij parashikohet që nëse Lila ka një ofertë nga një klub jashtë shtetit, ai është i lirë të largohet. 23-herë kampionët janë mbushur me të rinj si kurrë më parë, të paktën ata q

No Pic available
  • 2008-07-20

Andi Lila firmos me bardheblute e Tiranes

Mbrojtesi kavajas Andi Lila eshte perforcimi i radhes i Tiranes. Pas shume hamendjeve se cili do te ishte klubi i ri i ish-mbrojtesit te Beses se Kavajes, Lila vendosi per Tiranen, ndonese mund te kalonte me shume lehtesi jashte shtetit. Gjithsesi, ne kontraten e tij parashikohet qe nese Lila, ka nj

Han: “Presidenti Duka më bindi të drejtoj Shqipërinë”
  • 2008-01-04

Han: “Presidenti Duka më bindi të drejtoj Shqipërinë”

I qeshur. I sigurt. Optimist. Legjenda holandeze Ari Han tregoi shumë nga karakteri i tij prej kampioni të madh përballë interesimit të jashtëzakonshëm të medias në hotel "Rogner Europark" (ora 15:00). Në krah të presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, sekretarit

Tirana, vjen fitorja e parë. Presidenti Topi shans
  • 2007-09-01

Tirana, vjen fitorja e parë. Presidenti Topi shans

Një gol i shënuar nga pika e bardhë nga veterani Indrit Fortuzi në pjesën e parë dhe një i dytë i realizuar pas një kryevepre nga i riu Jetmir Stefa në fraksionin e dytë ndeshjes, i siguruan fitoren e parë kampionëve në fuqi kundër Shkumbinit, teksa peqinasit regjistruan humbjen e dyt