Rezultate te kerkimit per termin: +Jeton +Beqiri

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.930Z

Elvin Beqiri rikthehet te dashuria kuqeblu

Jeton Selimi Eshte befasia me e madhe dhe perben super goditjen ne kete merkato janari: Vllaznia ka marre sherbimet e Elvin Beqirit deri ne perfundim te sezonit, duke nenshkruar nje kontrate gjashte mujore me lojtarin e Kombetares kuqezi. Lajmin e konfirmon vete Beqiri, i cili shprehet i lumtur per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.733Z

Beqiri: Ata s’do t’i ndjejnë mungesat

SHKRUAN: Jeton Selimi 23-03-2011 10:34Elvin Beqiri, i rikthyer në kombëtare, beson se Bjellorusia është një “kockë e fortë” dhe se nuk do t’i ketë aspak problem mungesat e saj, ose më saktë këta lojtarë: Zhevnov, Jureviç, Aleksandër Hleb, Kutuzov, Rodionov, Kornilenko e Kalaçe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.020Z

Misse Beqiri, "Irina Shayk" e shqiptarëve

Misse Beqiri, bukuroshja nga Kosova por që jeton e punon në Suedi, vazhdon të tërheqë vëmëndjen e fansave të saj me fotografitë që publikon në rrjetet sociale. Bashkëshortja e portierit të Manchester United, Anders Lindegaard, ka post

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.563Z

Dënohet me 4 vjet burg avokati Idajet Beqiri

Bruksel, 5 Qershor 2010 NOA - Kryetari i Forumit të Avokatëve të Shqipërisë, Idajet Beqiri dënohet nga drejtësia e huaj me katër vjet heqje lirie. Lajmi bëhet i ditur nga agjencia zyrtare e lajmeve belge e cila tha se politikani shqiptar u dënua nga Gjykata Penale për organizimin e su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.252Z

 Miqesore, Makedonija Gj.P mposhti Dritën Golin e vetëm për ekipin shqiptar e ka realizuar Izair Emini në minutën e 55. Ndryshe, përkundër humbjes, trajneri i Dritës Jeton Beqiri u shpreh i kënaqur me angazhimin e futbollistëve të tij.

Shkup, 22 shkurt - Skuadra e Dritës e ka zhvilluar miqësoren e parafundit në prag të kampionatit pranveror. Bogovinasit gjatë ditës së diell në stadiumin e Velezit, janë mposhtur me rezultat 2:1 nga lideri i Ligës së parë, Makedonija Gj.P. Golin e vetëm për ekipin shqiptar e ka rea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.879Z

Gjyqtari kosovar ndanë drejtësinë në Lojërat Olimpike

Gjyqtari i mirënjohur i ping pongut, Jeton Beqiri, do të ndajë drejtësinë në Lojërat Olimpike të Rio 2016. Kryetari i Federatës së Ping Pongut të Kosovës, Nehat Çitaku ka pranuar letrën e konfirmimit nga Drejtori Operativ i Loj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.576Z

Portieri i Manchester United i fejuar me modelen kosovare

Portieri i Manchester United Anders Lindegaard eshte ne lidhje me nje femer nga Kosova. Misse Beqiri eshte emri i top-modeles kosovare qe duket se i ka rrembyer zemren portierit danez te skuadres se famshme angleze. Beqiri jeton ne Malmo te Suedise dhe vleresohet si njera nga modelet me te bukura

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama