Rezultate te kerkimit per termin: +Jeton

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.174Z

Jeton Kelmendi, promovon në Bruksel

Shoqata e Shkrimtarëve Shqiptarë në Belgjikë, në bashkëpunim me Europa Press Club (Klubi i Gazetarëve Ndërkombëtarë), organizuan në datën 29 prill në Bruksel promovimin e veprave letrare të Jeton Kelmendit: “How to reach yourself” (“Si shkohet te vetvetja” dhe “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.035Z

Jeton Budima në FEDEORA

Regjisori dhe kritiku i filmit Jeton Budima është anëtar i ri i Fedeora. FEDEORA përndryshe është Federata e Kritikëve Europianë e Mediteranë të Filmit, që është themeluar në Cannes në vitin 2010 e gjendet me seli në Londër. Funksioni themelor i këtij institucioni është konstitui

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.321Z

Jeton në NYC

Nga Express më 16 maj 2011 në ora 08:49 Vanessa Hudgens tash e disa vite po jeton në Los Angeles, por bukuroshja ka vendosur që ta ndryshojë ambientin për të jetuar në New York. Këtë vendim aktorja ua ka kumtuar miqve të saj në festivalin e filmit në Kanë. “Në një pikë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.475Z

Watson jeton më të dashurin?

Nga Express më 25 gusht 2011 në ora 12:20 Aktorja Emma Watson po jeton me të dashurin e saj të ri në shtëpinë e babait të saj. Aktorja e “Harry Potter” raportohet se është duke jetuar me aktorin Johnny Simmons – me të cilin ajo luan edhe në filmin e saj më të ri, &#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.210Z

Bradley Cooper jeton me mamane

Aktorit Bradley Cooper i pëlqen shumë të jetojë me mamanë e tij. 36-vjeçari e ka zbuluar këtë gjë për revistën ‘Esquire’ duke treguar se tashmë jeton me nënën në vilën luksoze të tij n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.453Z

Jeton Shala, kryeshef i AKPM-së

Ministri i Shëndetësisë, Bujar Bukoshi, e ka caktuar Jeton Shalën ushtrues detyre të kryeshefit Ekzekutiv të Agjencisë Kosovare për Produkte Mjekësore (AKPM). Jeton Shala është doktor i Farmacisë dhe për disa vite ka punuar në lëmin e farmaceutikës në Shtetet e Bashkuara të Ameri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.308Z

Kolina jeton me eskortë

Pierluixhi Kolina jeton në mbikqyrjen e një eskorte 24 orë në 24 orë. Ish-gjyqtari numër një në botë, tani shefi i gjyqtarëve në kampionatin italian të futbollit ka marrë kërcënime serioze dhe prej një muaji ai është i mbrojtur nga një eskortë e policisë italiane. Lajmin e bën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama