Rezultate te kerkimit per termin: +Jina +De +Jesus

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.795Z

SHBA burg perjete monstres se Ohajos

Monstra që mbajti peng dhe përdhunoi për 10 vite me radhë, 3 femra në Ohajo të Shteteve të Bashkuara do të kalojë pjesën e mbetur të jetës së tij pas hekurave. Një gjykatë në SHBA dënoi Ariel Castro-n me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.762Z

Ariel Kastro, dënim të përjetshëm

Ariel Kastro, personi që mbajti peng dhe përdhunoi për 10 vite me radhë, 3 femra në Ohajo të Shteteve të Bashkuara do të kalojë pjesën e mbetur të jetës së tij pas hekurave, pasi arriti një marrëveshje e cila i shmang dënimin me vdekje. Gjykata e dënoi 53 vjeçarin me burgim të pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama