Rezultate te kerkimit per termin: +Joe +Liebermann

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.276Z

McCain kërkon intervenim në Libi

Nga Express më 15 mars 2011 në ora 18:30 Dy senatorë të mirënjohur amerikanë po i bëjnë thirrje administratës së presidentit, Barack Obama që të njohë opozitën e Libisë, siç ka vepruar Franca dhe të vendosë një ndalim fluturimi për të ndihmuar kryengritësit që po ndeshen me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.788Z

“Vitileaksi” i Assanges

Viti 2010 ka qenë vit i themeluesit të faqes “Wikileaks” nga Julian Assange. Pa marrë parasysh se cili do të jetë fati i tij në gjykatat suedeze, britanike apo amerikane, ai ka prodhuar një makinë, të cilën askush nuk e di se si ta ndalë. Nga Express më 30 dhjetor 2010 në or

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama