Rezultate te kerkimit per termin: +Johnny +Depp

Meta: total 437 / total_found 437 / time 0.000 / keyword[0] johnny / docs[0] 638 / hits[0] 1046 / keyword[1] depp / docs[1] 494 / hits[1] 1170 /
No Pic available
  • 2017-11-05

Shokon Johnny Depp, shfaqet i dehur në tapetin e kuq

Johnny Depp është shfaqur në gjendjen më të keqe të mundshme në tapetin e kup për premierën e filmit Murder on the Orient Express në Londër. Ylli i Hollywood ka arritur në premierë i dehur ndërsa mbështetej tek roja e sigurisë përpara mijëra fansave. 54-vjeçari, i veshur me kostum

Vajza e Johnny Depp, vetëm 18 vjeç dhe pozon topless
  • 2017-08-22

Vajza e Johnny Depp, vetëm 18 vjeç dhe pozon topless

Vajza e aktorit të njohur, Johnny Depp duket se i ka hyrë seriozisht botës së modelingut. Në setin e fundit fotografik, Lily-Rose Depp ka pozuar topless për CR Fashion Book në nder të 18 vjetorit të krijimit të tyre, i njëjti vit ku u lind vajza. Është koha që të tregoj më shumë nga

No Pic available
  • 2017-08-15

Kapiten Jack Sparrow surprizon fëmijët e sëmurë në spital

Aktori Johnny Depp është i njohur për rolin e tij si kapiten Jack Sparrow, rol që e luan në filmin e shumëpëlqyer në mbarë botën Piratët e Karaibeve. Pikërisht i veshur si kapiten Jack Sparrow ai ka vizituar fëmijët e sëmurë në spitalin B.C. Children’s Hospital duke i zbukurua

No Pic available
  • 2017-08-07

Amber Heard për herë të dytë e pafat

Martesa e saj me yllin e Piratëve të Karaibeve, Johnny Depp mori fund kur Amber Heardin e akuzoi atë për ushtrim dhune. Dhe mesa duket aktorja ka qenë përsëri e pafat në dashuri pasi u nda nga i dashuri i saj miliarder. 31-vjeçarja është e shkatërruar pasi manjati i teknologjisë, Elon M

No Pic available
  • 2017-06-27

Johnny Depp akuzohet për shkelje ligji me vetëdije

Aktori i njohur, Johnny Depp është kërcënuar nga zëvendës kryeministri i Australisë pasi ka dhënë dëshmi të rreme për disa qen gjahu. Në 2015, ai dhe ish-gruaja e tij Amber Heard nuk kanë deklaruar për qentë e tyre në doganat australiane pasi arritën me avion privat. Pasi publikuan

No Pic available
  • 2017-06-23

Johnny Depp kërcënon presidentin Trump

Aktori i njohur hollivudian Johnny Depp shkaktoi polemika kur me shaka sugjeroi se ai e mbështet vrasjen e presidentit amerikan Donald Trump. Nga qyteti i Glastonbury në Angli, Depp iu drejtua fansave në një festival të përvitshëm muzikor. “Kur ishte hera e fundit që një aktor vrau nj

No Pic available
  • 2017-06-20

Johnny Depp në krizë, refuzon të shesë jahtin personal

Aktori i njohur, Johnny Depp vazhdon të jetë në krizë ekonomike që prej keqmenaxhimit të parave që bëri stafi i tij. Ai duhet të shlyejë të gjithë borxhet e tij dhe për të rregulluar situatën financiare, por për ta bërë këtë i duhet të shesë dicka me vlerë. Ndër to bën pjes