Rezultate te kerkimit per termin: +Jolie

Total: 1527
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.567Z

Gjumashja Angelina Jolie

Nga Express më 04 shtator 2011 në ora 11:01 Angelina Jolie nuk është shoqëruese e mirë për të parë filma në shtëpi. Aktorja ka treguar se e zë gjumi lehtësisht sapo vë një film në DVD. “Brad tallet me mua sepse mua më zë gjumi që në pesë minutat e para të filmit. Jam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.995Z

Angelina Jolie lë aktrimin

Nëse shkon gjithçka sipas planit të aktores së famshme Angelina Jolie, nuk do të mund ta shohim më aktoren 38 vjeçare në ekranet e mëdha të filmit. Në një intervistë për magazinën DuJour, Jolie ka konfirmuar se ajo po planifikon të largohet përgjithmonë nga aktrimi, për të vazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.307Z

Ultimatumi i Jolie

Aktorja Angelina Jolie “ka kërcënuar se do ta lë Brad Pitt nëse ai nuk martohet më të me katër qershor” Aktorja e filmit “Tomb Raider” ka kërcënuar se do ta lë partnerin e saj Brad Pitt nëse ai nuk martohet për ditëlindjen e saj me katër korrik ku ajo do i mbush 35 vjet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.579Z

Trafiku ben me nerva Jolie

Nuk ka gje me te keqe se te ngecesh ne trafik. Kjo i ka ndodhur edhe aktores hollivudiane Angelina Jolie e cila duket tejet e nevrikosur dhe e merzitur teksa po zhvillonte nje bisede te gjate telefonike. Aktorja 36 vjecare Angelina Jolie qe nuk duket aspak e lumtur. Ajo ka perdorur edhe gjestikula

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.992Z

Angelina Jolie përlotet në Srebrenicë

Angelina Jolie dhe ministri i Jashtëm britanik William Hague kanë vizituar varrezën e Srebrenicës, në lindje të Bosnje-Hercegovinës. Në varrezën në fjalë aktorja ka bërë homazh bashkë me familjarët e mijëra viktimave myslimanë, të masakruar në korrikun e vitit 1995 nga trupat ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.691Z

Jolie nuk vjen në Kosovë?

Angelina Jolie nuk pritet që të vijë në Kosovë në premierën e saj të filmit “In the Land of Blood and Honey”, pavarësisht se muaj më parë ishte thënë se ajo do ta vizitoj vendin tonë. Menaxherja e kinemasë ABC Miradije Vllahiu në një prononcim për gazetën Koha Ditore ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.568Z

Jolie Nuk kam miq

Angelina Jolie eshte nje prej grave me te bukura te planetit dhe ka ne krahet e saj nje partner qe shume femra te tjera do te vdisnin ta kishin prane per pak ore. Jolie ka femije te mrekullueshem nje karriere te pasur dhe miliona para ne banke. Por edhe ajo ka probleme si gjithe te tj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama