Rezultate te kerkimit per termin: +Jones

Total: 2030
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.065Z

Berisha takon Jones

Zv/ndihms Sekretari Amerikan i Shtetit, Stuart Jones ka zhvilluar nj takim me kryeministrin e vendit Sali Berisha. Gjat takimit, kryeministri Berisha theksoi se ratifikimi n Senat dhe firmosja nga Presidenti Bush i Protokollit t Antarsimit t Shqipris n NATO prbjn ngjarjen m kulmore n marrdhniet midi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.846Z

Dougllas Jones, rikthehen sëbashku

Lajmi se çifti Dougllas – Jones janë rikthyer sërish sëbashku, është bërë me dije nga vetë ata dhe ka arritur të gëzojë pamasë të gjithë mbështetësit e aktorëve. Vetëm pak kohë pasi ata deklaruan se më në fund kishin bërë të mundur shpëtimin e martesës së tyre, Cat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.619Z

Jones, drejt Blackburnit

Nga Express më 16 janar 2011 në ora 19:28 Mesfushori amerikan, Jermaine Jones pritet t’i bashkohet klubit nga Premierliga, Blackburn, në formë huazimi nga Schalke 04. Pas humbjes së Blackburnit 2-0 nga Chelsea të shtunën, menaxheri Steve Kean ka thënë se marrëveshja është afër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.714Z

Jones si Baresi

Selektori i Anglisë, Fabio Capello ka krahasuar të riun Phil Jones me legjendën e Italisë, Franco Baresi. Jones, 19 vjeç, bëri paraqitjen e tij të tretë me Anglinë të martën mbrëma në fitoren 1-0 në miqësoren me Suedinë. Capello lavdëroi talentin e Jonesit. “Është vështirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.287Z

Rikthehet Indiana Jones

Aktori Harrison Ford ka lene te kuptohet se producenti George Lucas po punon per nje film tjeter te sages lsquoIndiana Jones. Gjithashtu ai shprehet i gatshem te interpretoje serish rolin e arkeologut te famshem.Ford ka zbuluar se edhe regjizori Steven Spielberg po punon me George Lucas p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.146Z

SHBA, arrestohet prifti Terry Jones

Prifti kontrovers amerikan, Terry Jones, është arrestuar në Florida pasi kishte njoftuar planin e tij për të djegur 3 mijë kopje të Kuranit në përvjetorin e sulmeve të 11 shtatorit. Jones, 61 vjeç, u ndalua nga policia teksa po udhëtonte me një furgon, ku po transportonte një skarë mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.435Z

Zeta-Jones, anoreksike?

Catherinë Zeta-Jones është dobësuar shumë, madje shumë dyshojnë se ajo është bërë anoreksike. Me dëshirën për të humbur disa kilogramë, Zeta Jones duket se tenton të dobësohet gjithnjë e më shumë për të arritur një trup të njëjtë me një adoleshente. Sipas spe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama