Rezultate te kerkimit per termin: +Joniada

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.917Z

A1 Report ndjek hap pas hapivizitën e Papa Françeskut në Tiranë

TIRANË - Gazetarët e A1 Report kanë ndjekur hap pas hapi të gjitha përgatitjet festive por dhe emocionet e qytetarëve te ardhur nga vende te ndryshme për të ndjekur meshën e Atit të Shenjtë. Gazetarët Arbër Kasapi, Joniada Ko&cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.598Z

Arrestohen tre shqiptarë në SHBA

Tre shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë amerikane pasi janë arrestuar në flagrancë duke vjedhur një qendër tregtare në Palo Alto të Kalifornisë. Të arrestuarit Kosta, Fatbardha Barjaba dhe Joniada Barjaba janë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.092Z

DEKRET PËR DHËNIE TE SHTETËSISË SHQIPTARE NR. 5894.

D E K R E T PER DHËNIE TE SHTETESISE SHQIPTARE Në mbështetje të nenit 92, pika “c”, të Kushtetutës, të neneve 19 dhe 24 të ligjit nr. 8389, datë 05.08.1998 “Për shtetësinë shqiptare” i ndryshuar, bazuar edhe në propozimin e Ministrit të Brendshëm, D E K R E T O J Neni 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.878Z

PS: Çdo vendim i marrë pas23 qershorit, do të rishikohet

TIRANE - Sekretari për çështjet Zgjedhore në Partinë Socialiste reagon ndaj vendimeve të marra dje nga mbledhja e qeverisë, si dhe vendimeve të marra në mbledhjen e sotme të Këshillit Kombëtar të Rregullim Territorit.Në një prononcim për gazetaren e Tv A1 Report Joniada Koçi, Gjiknu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.576Z

Rama takon ministrat e PS për45 minuta, temë administrata

Të tjera rreth shkrimit Basha: Ekip mediokër, autoritar, që i përulet Ramës Ja 19 ministrat e qeverisë "Rama", ku 6 janë gra Mazhoranca në garë për të plotësuar 84 vota Ministrat pa mandat, kush do hyjë në vend të tyre Peleshi në qeveri, në Korçë do mbahen zgjedhje të reja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.627Z

VIDEOLAJM/ “Fansi” i gazetaressë A1 Report 'ndihmon' në raportim

Gjatë raportimit live të gazetares së A1 Report Joniada Koçi duket se nuk ka zgjuar interes vetëm ajo çka po ndodhte në protestë por edhe vetë ajo. Në këto pamje vihet re një qytetar, i cili qëndron pas krahëve të gazetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.131Z

Konstitucionalistët: Nuk e lejonKodi rikonfigurimin e KQZ-së

TIRANE- Kërkesa e Partisë Demokratike për shkarkimin e anëtarit të LSI-së në KQZ dhe zëvëndësimi i tij më atë të PR-së gjë që sjell edhe rikonfigurim të KQZ-së mund të ndodhë vetëm nëse ndryshohet Kodi Zgjedhor, në të kundërt çdo veprim është antiligjor. Gent Ibrahimi nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama