Rezultate te kerkimit per termin: +Jonida +Maliqi

Meta: total 300 / total_found 300 / time 0.000 / keyword[0] jonida / docs[0] 2592 / hits[0] 3739 / keyword[1] maliqi / docs[1] 2137 / hits[1] 3839 /
Shekspiri, një premierë shqiptare nga Justin Anderson
  • 2017-12-07

Shekspiri, një premierë shqiptare nga Justin Anderson

Teatri Metropol çel këtë fillim dimri premierën absolute Nata e Dymbëdhjetë të Uilliam Shekspir. Kjo komedi, e cilësuar si nga veprat më të mira të Shekspirit, ngjarjet e së cilës zhvillohen në Iliri, vihet në skenë nga regjisori amerikan Justin Anderson, i cili ka një eksperiencë

Çfarë duhet të presim të shtunën? Luana Vjollca na zbulon shumë detaje nga emisioni i saj
  • 2017-10-28

Çfarë duhet të presim të shtunën? Luana Vjollca na zbulon shumë detaje nga emisioni i saj

Pas largimit të Marina Vjollcës nga Top Channel dhe mbylljes së emisionit Pa Limit u përfol edhe për një largim të mundshëm të bukuroshes Luana Vjollca, por rezultoi që nuk ishte kështu. Luana do të rikthehet në ekran këtë të shtunë jo vetëm si prezantuese dhe bashkëautor

No Pic available
  • 2017-06-24

Revista Who: Merr fund martesa e Jonida Maliqit

Revista “Who” shkruan se këngëtarja Jonida Maliqi dhe bashkëshorti i saj Genti Prizreni po ndahen. Çështja është në gjykatën e Tiranës dhe dosja po gjykohet nga gjyqtari Kastriot Gramshi. Divorci mes tyre ka kohë që përflitet dhe prej disa muajsh çifti nuk jeton së bashku,

No Pic available
  • 2017-01-01

Ja si urojnë yjet shqiptarë vitin e ri 2017!

Viti i Ri 2017 nuk ka kaluar pa u uruar nga yjet shqiptarë, përfshirë këtu edhe ata të njohurit ndërkombëtarisht. Prej aktores shqiptare në Hollywood, Eliza Dushku, këngëtares Dua Lipa e deri tek yjet shqiptare që jetojnë në trojet shqiptare dhe në kontinentin e vjetër kanë uruar fan

Jonida Maliqin nuk do ta njihnit dot natën e Halloween-it
  • 2016-11-01

Jonida Maliqin nuk do ta njihnit dot natën e Halloween-it

Jonida Maliqi ka befasuar vërtetë me kostumin e saj natën e Halloween. Këngëtarja bukuroshe e ka transformuar veten e saj në personazhin Morticia Adams, të filmit të famshëm horror Familja Adams. Jonida ka ndarë disa nga fotot në llogarinë e saj në Instagram, e në njërën prej tyre ka

Jonida Maliqi prezanton një person mjaft të rëndësishëm për të |FOTO
  • 2016-10-25

Jonida Maliqi prezanton një person mjaft të rëndësishëm për të |FOTO

Transmetuar më 24.10.2016 - 22:32 Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi duket se ka vendosur të bëjë publikë njerëzit e saj më të dashur. Pas djalit dhe bashkëshortit këtë herë ajo ka publikuar një foto së ba

Jonida Maliqi merr puthjen më të ngrohtë
  • 2016-10-10

Jonida Maliqi merr puthjen më të ngrohtë

Dan është padyshim një nga personat më të rëndësishëm për Jonida Maliqin. Megjithëse ende i vogël, djali i saj di si ti falë dashuri këngëtares. Jonida ka postuar një foto tepër të ëmbël në Instastory ndërkohë që vogëlushi e puth në faqe ngrohtësisht mamanë e tij. /Oranew