Rezultate te kerkimit per termin: +Jonida +Mosko

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] jonida / docs[0] 2555 / hits[0] 3632 / keyword[1] mosko / docs[1] 44 / hits[1] 56 /
No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-05-15

350 studentët që përfunduan procesin

Njohja e diplomave Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda çela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbër Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Abdyli Abdulla Kata Ada Taho Adela Sheshi Adelina Gjoni Adja Angjeli Admir Doçi Adrian Muçi Afrim Tonuzi Agerti Galo Aida Sirjani Albana

No Pic available
  • 2010-05-15

Konvertimi, 346 personat që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit dhe e Shkencës ka publikuar dje listën me 346 personat që u janë njohur diplomat e huaja në vendin tonë Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda ela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbr Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Ab

No Pic available
  • 2009-12-02

Studimet në Itali, Instituti Italian nxjerr afatet e regjistrimit për provimin e marsit

Jonida Tashi Instituti Italian i Kulturës në Tiranë përcakton afatet e regjistrimit, për t’iu nënshtruar provimit të gjuhës italiane në mars të vitit të ardhshëm. Kështu, sipas afateve të vendosura, kandidatët që nuk e kanë dhënë në fazën e parë të testimit provimin marrje

No Pic available
  • 2009-08-22

Viti akademik 2010-2011

Jonida Tashi Provimet përfundimtare për zotërimin e gjuhës italiane për të gjithë të rinjtë që duan të ndjekin në vitin akademik 2010-2011 studimet në Itali do të zhvillohen në dy data të ndryshme. Kështu, faza e parë në të cilën do të testohen kandidatët që janë regjistru

No Pic available
  • 2009-08-21

Viti akademik 2010-2011, Instituti Italian i Kulturës cakton datat e provimit për gjuhën italiane

Jonida Tashi Provimet përfundimtare për zotërimin e gjuhës italiane për të gjithë të rinjtë që duan të ndjekin në vitin akademik 2010-2011 studimet në Itali do të zhvillohen në dy data të ndryshme. Kështu, faza e parë në të cilën do të testohen kandidatët që janë regjistru