Rezultate te kerkimit per termin: +Jonin

Meta: total 103 / total_found 103 / time 0.000 / keyword[0] jonin / docs[0] 103 / hits[0] 115 /
Kotzias i përgjigjet Bakojanis: Shqipëria po pret autorizimin e Presidentit
  • 2018-02-24

Kotzias i përgjigjet Bakojanis: Shqipëria po pret autorizimin e Presidentit

Ish-ministrja greke Dora Bakoyannis dy ditë më parë tha se do të thërrasë në interpelancë urgjente ministrin grek Nikos Kotzias për marrëveshjen me Shqipërinë. Vetë Kotzias i është përgjigjur kësaj kërkese në një intervistë për ERT-në. Kotzias: Do të thosha që është një

No Pic available
  • 2017-08-27

Shumë prej turistëve të zhgënjyer nga pushimet në Shqipëri

Shqipëria ka qenë destinacioni turistik i mijërave vizitorëve të huaj këtë verë. Por si duket Shqipëria në sytë e turistëve. Përshtypjet ata i kanë ndarë në një nga portalet më të njohura për turizimin, tripadvisor.com. Të huajt e rekomandojnë vendin tonë për plazhet dhe shpe

Game of Thrones / Bëhuni gati për një super finale dhe filloni të frikësoheni për titullin e saj
  • 2017-08-25

Game of Thrones / Bëhuni gati për një super finale dhe filloni të frikësoheni për titullin e saj

HBO ka zbuluar titullin për finalen e Game of Thrones Season 7, si dhe ka konfirmuar zërat se kjo seri do të jetë episodi më i gjatë i shfaqjes, me 79 minuta dhe 43 sekonda. Finalja e Sezonit 7 është titulluar Dragoi dhe Ujku, gjë e cila paraqet shumë mundësi intriguese për Daenerys Targ

No Pic available
  • 2017-06-17

Solidariteti i Elias, vajza 12-vjeçare ndihmon familjen e varfër

Elia ende nuk i ka mbushur 12 vjeç, por mendon se si orët e lira të saj jashtë shkollës t’i mbush me aktivitetet bamirëse. Mbase solidaritetit në këtë moshë është jo diçka e zakonshme te fëmijët që humbasin natyrshëm mes lojërave të kohës. Bashkë me vëllain e saj Jonin, E

No Pic available
  • 2016-11-01

Harrojeni Nard Ndokën/ Bujar Nishani: Uji derdhet në det. Ai nuk përdoret vetëm për tu pirë

Nëse ju kishte marrë malli për të fortat e Nard Ndokës, tani mund të lexoni fjalimet e Bujar Nishanit. Kuptohet, ai është i famshëm dhe i specializuar për urimet e festave. Por në Shkodër e ka pasuruar repertorin e tij, ndërsa ka mbajtur një fjalim në Universitetin e këtij qyteti.

Arbana e nis ditën me përqafimin më të ngrohtë |FOTO
  • 2016-09-19

Arbana e nis ditën me përqafimin më të ngrohtë |FOTO

Transmetuar më 19.09.2016 - 12:55 Nuk kishte si të niste dita më bukur se kaq për moderatoren e njohur të Top Channel Arbana Osmani. Osmani ka publikuar një foto në Instagram (e dyta në radhë) në të cilën shfaqet duke

Me fermerët për paketën më të madhe të financimit në bujqësi
  • 2016-09-02

Me fermerët për paketën më të madhe të financimit në bujqësi

Biseda e Kryeministrit Edi Rama me banorë e fermerë në Zharrëz: Kryetarja e Bashkisë Patos: Zoti Kryeministër faleminderit që keni pranuar të jeni sëbashku me ne, sot këtu. Unë do të dëshiroja që në emrin tuaj që të falenderoj Kryeministrin që zgjodhi Patosin dhe njësinë admini