Rezultate te kerkimit per termin: +Joomla

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.699Z

Web-i i Presidentit, arkiva e zhdukur dhe mungesa e seriozitetit

Gazeta ShqipIgli Gjelishti* Të nesërmen e ditës që Bujar Nishani mori detyrën e kreut të shtetit, shumë gazeta kishin një artikull që i referohej mosfunksionimit të website-t të Presidencës. I ndodhur me pushime atë periudhë, në atë gjysmë ore që i rezervoja çdo ditë vetes për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.710Z

Web-i i Presidentit arkiva e zhdukur dhe mungesa e seriozitetit

Igli Gjelishti* - Të nesërmen e ditës që Bujar Nishani mori detyrën e kreut të shtetit, shumë gazeta kishin një artikull që i referohej mosfunksionimit të website-t të Presidencës. I ndodhur me pushime atë periudhë, në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama