Rezultate te kerkimit per termin: +Jordan +Misja

Total: 1283
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.945Z

Veliaj: Rikonstruktojmë liceun Jordan Misja dhe rindërtojmë shkollën Kosova

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte sot i pranishëm në fillimin e punimeve për rikonstruksionin e plotë të liceut Jordan Misja. Gjatë inspektimit, kryebashkiaku tha se kjo është një nga shkollat më të rëndësishme të Tiranës, e megjithatë aty nuk është investuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.152Z

Liceistet e "Jordan Misja", ne orkestren nderkombetare

Liceu Artistik "Jordan Misja" ne Tirane ka vite qe ka vendosur marredhenie te shkelqyera bashkepunimi me orkestren rinore boterore dhe ate japoneze. Ne vazhden e ketij bashkepunimi, ne datat 28 deri me 31 mars 2008, ne Prage do te mblidhen grupet e orkestres rinore per te dhene shfaqje muzikore. Kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.605Z

Transporti urban, nis punën linja e re Qyteti Studenti-Jordan Misja

Prej pak ditësh, mijëra banorë të zonës së Qytetit Studenti dhe rrugës Jordan Misja në Tiranë përfitojnë një shërbim të ri transporti publik. Kjo linjë është riorganizuar nga Bashkia e Tiranës, duke plotëson një kërkesë të hershme të qytetarëve, ku falë ndërhyrjes linja ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.025Z

Skandal te liceu Jordan Misja, nxënësit fshehën hashashin në patatina

Tiranë- Një qese me bimë narkotike është gjetur në ambjentët e shkollës “Jordan Misja” në kryeqytet. Ndërkaq mësohet se policia ka identifikuar dy nxënësit që kishin futur drogën në ambjentet e shkollës, Ahmet Gj, 12 vjeç dhe Julian J, 14 vjeç, njëri nxënës i klasë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.492Z

Nis punën linja e re e autobusit Qyteti Studenti-Jordan Misja

Prej pak ditësh, mijëra banorë të zonës së Qytetit Studenti dhe rrugës Jordan Misja në Tiranë përfitojnë një shërbim të ri transporti publik. Kjo linjë është riorganizuar nga Bashkia e Tiranës, duke plotëson një kërkesë të hershme të qytetarëve, ku falë ndërhyrjes linja ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.614Z

Tiranë, treni përplas një makinë të rruga Jordan Misja, 1 i plagosur

Një automjet është përplasur mesditën e sotme me një tren pranë kryqëzimit në rrugën Jordan Misja në Tiranë. Mësohet se automjeti tip Volksëagen me targa të Laçit u përplas teksa po kalonte mbi shina. Për pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit, i cili është dërguar me urgje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.162Z

Rruga “Jordan Misja”, ambulantët pushtojnë trotuaret

Tregtarët ambulantë zënë trotuaret dhe bllokojnë rrugën “Jordan Misja”, e njohur si rruga e “Burgut” duke krijuar trafik dhe pengesë për këmbesorët. I gjithë ky segment rrugor bllokohet nga sende dhe mallra të shumta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama