Rezultate te kerkimit per termin: +Jordanis

Meta: total 743 / total_found 743 / time 0.000 / keyword[0] jordanis / docs[0] 743 / hits[0] 1063 /
Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Video)
  • 2019-03-11

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Video)

Ngjyra fantastike, hapësira magjepsëse, katedrale shkëmbore të ngjyrave më të pazakonta: në mbarë botën midis shumë bukurive të fshehta. Disa janë të ndezura nga ngjyra të gjalla dhe piktoreske, të tjerët janë të zhytura në gjysmë-errësira që i bën ata edhe më të mistershme

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Foto)
  • 2019-01-24

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Foto)

Ngjyra fantastike, hapësira magjepsëse, katedrale shkëmbore të ngjyrave më të pazakonta: në mbarë botën midis shumë bukurive të fshehta Disa janë të ndezura nga ngjyra të gjalla dhe piktoreske, të tjerët janë të zhytura në gjysmë-errësira që i bën ata edhe më të mistershme d

Përmbytet Jordania, 11 të vdekur, evakuohen 3700 turistë
  • 2018-11-10

Përmbytet Jordania, 11 të vdekur, evakuohen 3700 turistë

Numri i të vdekurve nga përmbytjet prej shirave të dendur në Jordani ka shkuar në 11 persona, sipas mediave lokale dhe detyroi autoritetet të evakuojnë më shumë se 3.700 turistë nga qyteti i lashtë Petra. Raportet e së shtunës erdhën një ditë pasi përmbytjet goditën disa zona të J

Ramadani, mungon ndaj Skocisë e Uellsit për shkak dëmtimi
  • 2018-11-09

Ramadani, mungon ndaj Skocisë e Uellsit për shkak dëmtimi

I pafat Ylber Ramadani. Ish mesfushori i Partizanit aktualisht pjesë e Velje në kampionatin danez, edhe pse është grumbulluar nga trajneri Panucci për dy sfidat e radhës ndaj Skocisë dhe Uellsit nuk do të jetë pjesë e Shqipërisë në këto dy ndeshje. Ramadani i cili u aktivizua në miqë

No Pic available
  • 2018-10-23

Uzuni ylli i momentit në Kroaci, shpallet më i miri i javës

Myrto Uzuni po kalon një moment vërtetë të artë. Ky sezon është për tu vendosur në kornizë për sulmuesin anësor. Fillimisht i dha kualifikimin Laçit në Europa League ndaj Anorthosis me golin e tij, më pas i realizoi Skënderbut në Korçë duke u dhënë një pikë me vlera bardhezinj

No Pic available
  • 2018-10-13

Formacioni kundër Izraelit, Panucci mund të befasojë me Uzunin titullar

Panucci i beson përvojës në sfidën e tretë në grup përballë Izraelit. Në një ndeshje për të mos u humbur, trajneri i kuqezinjve pritet të rreshtojë në fushë gardën e vjetër, me shpresën se eksperienca e lojtarëve që janë në xhiron e Kombëtares prej shumë kohësh do të ket

Dy dëmtime para Izraelit, Panuçi thërret Balliun dhe Lilajn
  • 2018-10-12

Dy dëmtime para Izraelit, Panuçi thërret Balliun dhe Lilajn

Largohen nga Kombëtarja Frederik Veseli dhe Ylber Ramadani, grumbullohen me emergjencë Ivan Balliu dhe Sabien Lilaj. Ky është zhvillimi më i fundit në kampin kuqezi në kuadër të përgatitjeve për ndeshjes e së dielës me Izraelin. Në një njoftim për shtyp, Federata Shqiptare e Futbolli