Rezultate te kerkimit per termin: +Jorge +Pardo +Isaac

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.438Z

Në prag të Shkodra Jazz Festival

"Paqja në botë është akoma një utopi e madhe, por shpresën për një të ardhme më të mirë mund ta gjejmë në gjeneratat e reja dhe në muzikën që nuk ka barriera, kalon edhe mbi diferencat raciale dhe kulturore". Këto janë fjalët e violinistit Rrok Jakaj, i cili u nda nga jeta disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.422Z

Shkodra Jazz Festival, dy ditë me muzikë live

Shkodër, 9 Qershor, NOA /Milena Selimi - Paqja në botë është akoma një utopi e madhe, por shpresën për një të ardhme më të mirë mund ta gjejmë në gjeneratat e reja dhe në muzikën që nuk ka barriera, kalon edhe mbi diferencat racial dhe kulturore, - këto janë fjalët e violini

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama