Rezultate te kerkimit per termin: +Jorgo +Zhuli

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] jorgo / docs[0] 2569 / hits[0] 3495 / keyword[1] zhuli / docs[1] 230 / hits[1] 284 /
No Pic available
  • 2012-04-22

Zgjedhjet, PASOK merr votues nga Shqipëria

TIRANE-Ministria e Brendshme Greke duket se ka nisur një fushatë për dhënien e nënshtetësive në masë. Kjo gjë mund të verifikohet mjaft lehtë duke parë listën e personave që kanë marrë këtë nënshtetësi gjatë muajit të fundit. Referuar dokumenteve të publikuara nga Ministria e

Vendimi, qeveria ndryshon listat e të përndjekurve
  • 2012-03-22

Vendimi, qeveria ndryshon listat e të përndjekurve

NGA PROTESTAT E ISH-TE PERNDJEKURVE Qeveria miratoi dje disa ndryshime në listat e ish-të përndjekurve politikë për shkak të rillogaritjes së shumës së përfituar. Në listën e të dënuarve me burg dhe me vdekje janë 66 persona, të cilëve u është ndryshuar masa e përfitimit, ndërsa

Sarandë, debatet e pronave në fshatin e minoritarëve
  • 2010-08-18

Sarandë, debatet e pronave në fshatin e minoritarëve

“Nuk kemi pasur asnjëherë agallarë, ndërsa tani njerëz me dokumente false nga Gjirokastra e Delvina, kërkojnë të na rrëmbejnë livadhet”. Kështu kanë deklaruar banorët e fshatit Kostar, të Komunës së Mesopotamit në Sarandë, e banuar nga minoritarë, të cilët

No Pic available
  • 2010-08-18

Sarandë, debatet e pronave zbresin në fshatin e minoritarëve

T rrezikuar nga ish-pronart, banort e fshatit Kostar krkojn ndihm nga pushtetart “Nuk kemi pasur asnjher agallar, ndrsa tani njerz me dokumente false nga Gjirokastra e Delvina, krkojn t na rrmbejn livadhet”. Kshtu kan deklaruar banort e fshatit Kostar, t Komuns s Mesopotamit n Sarand, e