Rezultate te kerkimit per termin: +Jorinda +Berberi

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] jorinda / docs[0] 6 / hits[0] 6 / keyword[1] berberi / docs[1] 1631 / hits[1] 2763 /
No Pic available
  • 2012-03-05

Tirane ja lista e 82 vajzave qe behen police ne kryeqytet

Sot ne ambjentet e Qendres se Formimit Policor Tirane iu nenshtruantestimit me shkrim kandidatet femra te Qarkut Tirane qe kane aplikuarper te ndjekur Shkollen Baze te Policise per Patrulle tePergjithshme te cilat kishin kodin e aplikimit nga 0001-0550. Gjate testimit me shkrim moren pjese 475 kandi

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH