Rezultate te kerkimit per termin: +Jose +Rodriguez

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.533Z

Kryeministri i Spanjës, Jose Luis Rodriguez Zapatero uron Kryeministrin Berisha për rizgjedhjen në krye të qeverisë  

Kryeministri i Spanjës, Jose Luis Rodriguez Zapatero me anë të një mesazhi, i ka uruar Kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha rizgjedhjen e tij në krye të qeverisë shqiptare. Në urimin e tij Kryeministri Zapatero shprehet: Kam kënaqësinë t’ju shpreh urimet e mia më të për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.252Z

Kryeministri Berisha priti në një takim Ministrin e Përgjithshëm të Urdhrit të Françeskanëve në Botë, Jose Rodriguez Carballo

Kryeministri Berisha priti në një takim Ministrin e Përgjithshëm të Urdhrit të Françeskanëve në Botë Jose Rodriguez Carballo. Ministri i Përgjithshëm i Françeskanëve Carballo falënderoi Kryeministrin Berisha për mikpritjen dhe u shpreh se ishte shumë i lumtur që ndodhej në Shqipë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.839Z

Kolumbia i falet talentit te Rodriguez

Një dygolësh sublim i James Rodriguez ndihmuan Kolumbinë të hyjë në histori, teksa arrijnë në çerekfinalet e një Botërori për herë të parë, duke mposhtur 2-0 Uruguajin në Rio de Janeiro. 22-vjeçari isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.869Z

Hames Rodriguez do edhe Falkaon te Real Madrid

Ka tri dëshira të mëdha Hames Rodriguez, përforcimi më i bujshëm për Realin e Madridit në këtë merkato verore. Kolumbiani sensacional i Botërorit uron që karriera e tij të jetë e pasur me suksese te Los Blancos, dëshiron q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.108Z

Sport Botërori 2018 Rikuperohet kolumbiani James Rodriguez për ndeshjet me Argjentinën dhe Kilin

TIRANE, 7 Nentor/ATSH-AFP/. - Per Kolumbine eshte rikuperuar lojtari kryesor, James Rodriguez, per dy ndeshjet e ardhshme eliminatore per Boterorin-2018, ndaj Kilit dhe Argjentines, me 12 dhe 17 nentor, beri te ditur Federata Kolumbiane e Futbollit (FCF). Ne listen e publikuar nga seleksioneri Jose

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.720Z

Real Madrid fiton me kanteren

Real Madrid ka siguruar biletën për 1/8 e finaleve të Kupës së Mbretit pasi ka fituar 1-4 në fushën e Alcoyano. Jose Mourinho hodhi në fushë një formacion të mbushur me lojtarët e skuadrës B të Realit, duke i shtuar vet&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.244Z

Kisha e Shën Ndoit është kthyer ndër pikat më të frekuentuara të pelegrinazhit

Berisha priti në një takim Ministrin e Përgjithshëm të Urdhrit të Françeskanëve në Botë, Jose Rodriguez Carballo Tiranë, 23 Mars NOA - Kryeministri Sali Berisha priti në një takim Ministrin e Përgjithshëm të Urdhrit të Françeskanëve në Botë Jose Rodriguez Carballo. Ministr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama