Rezultate te kerkimit per termin: +Josen

Total: 45
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.849Z

Elbasani shkarkon Josen

Mirel Josa nuk eshte me trajneri i Elbasanit. Asambleja eshte mbledhur diten e enjte ne oret e mbremjes dhe ka vendosur te shkarkoje trajnerin pas humbjes se fundit me Lushnjen 1-0 ne javen e 19-te te Superliges. Aktualisht skuadra verdheblu eshte shume larg objektivave te fillimit te se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.423Z

Teuta shkarkon Mirel Josen

(ALBANIA SPORT) - Presidenti i Teutes, Edmond Hasanbelliu shkarkoi tarjnerin Mirel Josa pas humbjes 1-0 me Tiranen. Josa rezistoi 19 jave duke pasur kete bilanc 8 fitore, 2 barazime dhe 9 humbje. Interesant eshte nje fakt, edhe sezonin e kaluar, kur Mirel Josa drejtonte Elbasanin u shkarkua po p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.544Z

Josa Kush eshte ky Gjici Rivalitetin do ta shohim

Skenderbeu ka rreshqitur ne klasifikim 4 pike larg kreut pas barazimit me Lacin qe vjen ne fund te nje jave te tensionuar te kampionet e Shqiperise pas ceshtjes Olyainka qe e privoi Mirel Josen nga sulmuesi kryesor per pjesen e mbetur te sezonit dhe polemikave ne aksin Korce-Kukesbr br Por provoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.505Z

Drogba rikthehet te elsi

brbrTashme eshte zyrtare Drogba rikthehet te elsi Pasi qendroi te Galatasaray blute e londres siguruan sherbimet e futbollistit me parametra zero Ai eshte bindur nga Mourinho per tu kthyer Drogba u shpreh tejet i ngazellyer pas konfirmimit te ketij transferimi Ishte nje vendim shume i lehte Une nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.454Z

Josa fitonbalotazhin behet trajner i Vllaznise

TIRANE-Mirel Josa do te jete trajneri i ri i Vllaznise duke zene ne kete menyre vendin e lene bosh nga Mojash Radonjic diten e diel. Tekniku kryeqytetas ishte ne balotazh me Shpetim Duron dhe Sulejman Staroven per kete post por ne fund presidenti Fushaj eshte bindur nga fakti se tifozeria ne Shkoder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.510Z

Furtune te Shkumbini Ndroqi shkarkon Josen

Mirel Josa nuk do te jete me trajneri i Shkumbinit duke u bere keshtu tekniku i pare i larguar per sezonin 2010-2011. Presidenti Ylli Ndroqi zoteron 85 per qind te aksioneve te klubit peqinas e shkarkoi ish-trajnerin e Skenderbeut per rezultate te dobeta ne dy javet e para te kampionatit aktual. Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.792Z

Trajneri i Dinamos Dalic, jep doreheqjen

Pas ndeshjes se djeshme derbi Partizani-Dinamo, trajneri Zlatko Dalic eshte larguar nga drejtimi i ekipit. Trajneri dha nje doreheqje te paralajmeruar, per shkak te dy humbjeve radhazi. Dalic ia paraqiti doreheqjen presidentit, Besnik Sulaj. Dalic ishte ne kontrate deri ne fund te ketij sezoni, por

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama