Rezultate te kerkimit per termin: +Jovic

Meta: total 27 / total_found 27 / time 0.000 / keyword[0] jovic / docs[0] 27 / hits[0] 46 /
No Pic available
  • 2017-05-07

Këshilli i Qarkut promovon rajonin e Tiranës, turistë të huaj në takim me traditën te Pazari i Ri

Nëse mendoni se janë valltarë, gaboheni! Nëse mendoni se janë vendas, jo! Pas tyre fshihet tradita dhe kultura e një kombi tjetër! Pazari i Ri pasditen e 4 Majit u shndërrua në një arenë të vërtet spektakli. Të shohësh një franceze që ia merr pogonishtes apo një spanjolle që k

“GOAL” zgjedh 50 talentët më premtues në futboll, aty edhe një shqiptar
  • 2016-01-20

“GOAL” zgjedh 50 talentët më premtues në futboll, aty edhe një shqiptar

Faqja e njohur e futbollit, “Goal.com”, ka bërë përzgjedhjen e 50 talentëve më të mëdhenj në futboll. Përzgjedhja e këtyre talentëve është bërë në futbollistët deri në moshën 18 vjeçare.

Nuk ju pëlqen serbëve, Kosova në zemrën e Djokovicit
  • 2015-03-06

Nuk ju pëlqen serbëve, Kosova në zemrën e Djokovicit

Prifti Dragan Jovic ka takuar tenistin serb, Novak Djokovic, dhe ka thënë se sportisti e ka në zemër Kosovën. Njëri ndër tenistët më të mirë në botë që së fundi u mposht në Dubai nga Roger Federer, shpeshherë ka di

Reagimet e njerezve ne Serbi pas vendimit te UEFA
  • 2014-10-26

Reagimet e njerezve ne Serbi pas vendimit te UEFA

Transmetuar me 25102014 - 1723 Pas vendimit te sotem te UEFA-s disa banore te Beogradit i bene thirrje qeverise serbe te marre masa kunder huliganizmit ne stadiumet e Serbise Disa prej tyre kerkuan denime me te ashpra ndaj tifozeve q

Tension ne austraden Mitrovice-Leposavic
  • 2012-12-14

Tension ne austraden Mitrovice-Leposavic

Rreth 20 serbë të veriut kanë bllokuar të premten në mëngjes autostradën Mitrovicë-Leposavic, në fshatin Rudare të Zvecanit, tek vendi ku serbët kanë vendosur një kryq. Ata kanë kërkuar lirimin e Sllavoljub Jovici

Rrembimi i rojes se ures ne Mitrovice
  • 2012-11-09

Rrembimi i rojes se ures ne Mitrovice

”KFOR”-i nuk ka informacione për rastin e Sllovalub Joviç, i cili sipas policisë së Kosovës është rrëmbyer disa ditë më pare nga autoritetet e Serbisë në veriun e Mitrovicës. Por, komandanti i forcave paqeruajte

KFOR Nuk kemi informacione per rastin Jovic
  • 2012-11-08

KFOR Nuk kemi informacione per rastin Jovic

KFOR nuk ka informacione per rastin e Sllovalub Joviç, i cili sipas Policise se Kosoves eshte rrembyer disa dite me pare nga autoritetet e Serbise ne veriun e Mitrovices. Por, komandanti i forcave paqeruajtese Volker Halbauer nuk e di nese ai eshte marre nga xhandarmeria e Serbi