Rezultate te kerkimit per termin: +Jozefi

Meta: total 99 / total_found 99 / time 0.000 / keyword[0] jozefi / docs[0] 99 / hits[0] 144 /
Bardhok Filopati: Opozitë të fortë dhe projekt të besueshëm për fitoren e PD-së në Mirditë
  • 2014-10-05

Bardhok Filopati: Opozitë të fortë dhe projekt të besueshëm për fitoren e PD-së në Mirditë

Flet kreu i PD-së Mirditë: Besimi i anëtarësisë, përgjegjësi. Mirdita u copëtua në 5 rrethe në komunizëm, sot ndahet në 8 bashki duke vazhduar një copëtim të mëtejshëmNë vitin e parë të qeverisjes së majtë, Mirdita ka marrë zero investime. Gjatë qeverisë Berisha, Mirdita ka

No Pic available
  • 2014-09-21

Paganizmi dhe marrëdhëniet ndërfetare në epos

Eposi i kreshnikëve, për të cilin ballkanasit zihen prej shekujsh për autorësinë, është i cilësuar nga shumë studiues si një kryevepër me vlera të mëdha letrare e artistike. Por, po këta studiues bashkohen në një pi

No Pic available
  • 2014-09-16

Gjakmarrja u "vjedh" librat 3 fëmijëve të familjes Mhilli

SHKODER-Gjovana Mhilli, dje nuk ka mundur të ulet në bankat e shkollës si gjithë moshatarët e saj. Ëndrra e 6-vjeçares mbahet peng nga gjakësit e babait të saj. Edhe dy vëllezërit, Jozefi 11 vjeç dhe Klevisi 13 vjeç, nuk kanë

Boshatiset kisha grabiten nga kasaforta 38 mln leke
  • 2014-09-02

Boshatiset kisha grabiten nga kasaforta 38 mln leke

e Marte 2 Shtator 20141117 am p classwp-caption-text Kisha Shen Jozefi ne Fushe-ArrezbrbrGrabitet ne menyre misterioze Kisha e Fushe-Arrezit Mengjesin e se henes dy kujdestaret e Kishes Shen Jozefi ne Fushe-Arrez qe jane shtetase te huaja kane denoncuar zhdukjen e nje sasie te

Grabiten 22 mije euro nga kasaforta e fondacionit te bamiresise
  • 2014-09-02

Grabiten 22 mije euro nga kasaforta e fondacionit te bamiresise

brbr22 mije euro jane grabitur nga kasaforta e nje fondacioni bamiresie ne Fushe-Arrezbrbr brbrNgjarja ka ndodhur oret e para te mengjesit te sotem ne fondacionin e bamiresise Shen Jozefi fondacion ky i cili merr donacione nga disa shtete mes tyre Gjermania dhe Italiabrbr brbrNga hetimet paraprake

No Pic available
  • 2014-09-01

Fushë Arrëz, vidhet kasaforta e fondacionit bamirës

FUSHË ARRËZ-Persona ende të pa identifikuar kanë vjedhur kasafortën e një fondacioni bamirës në Fushë Arrëz. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se nga kasaforta janë vjedhur rreth 30 mijë lekë. Paratë e fonda