Rezultate te kerkimit per termin: +Ju +Barra

Total: 781
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.354Z

Kuvend, Brace: Barra fiskale mbi qytetarët. Bode: Keni mani të kopjoni Berishën

TIRANË- Kuvendi pa zhvillon sot seancën e fundit, që shënon dhe mbylljen e sesionit të pestë parlamentar të legjislaturës së XVIII-të, ku pritet miratimi i disa ligjeve të rëndësishme, sidomos në fushën ekonomike. Pikë e rëndësishme e rendit të ditës është votimi i kandidaturë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.971Z

Barra e provës për gjyqtarët hajdutë dhe rasti i KLD

Nga Mero Baze   Në sherrin e përjavshëm mes KLD dhe Ministrisë së Drejtësisë, bie në sy kompaktësia e KLD për të kundërshtuar në bllok propozimet për ndëshkim gjyqtarësh, siç ishte rasti i Gjin Gjonit. Arsyetimi i tyre ishte banal. Sipas tyre, qeveria duhet të ruante Gjin G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.260Z

Basha, kritika të ashpra policisë: Barra për heqjen e vizave bie mbi ju

Sapo janë stabilizuar në postin e ri, gjithë drejtorët e policisë janë thirrur nga ministri i Brendshëm dhe janë përballur me kritika të ashpra, me qëllim përmirësimin e punës në gjithë strukturat e policisë. Çështjet në diskutim kanë qenë të ndryshme, që nga krimi i organizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.064Z

A ia vlen barra qerane z.Arvizu

Ne rreth 20 vite shqiptaret me zor mbajne mend ndonje rast kur eshte mbyllur ambasada amerikane apo te jene paralajmeruar shtetasit amerikane per rreziqe ne Shqiperi gjate nje proteste etj. Kjo sjellje e matur ka qene nje arsye me shume per besimin e madh qe shqiptaret kane tek serioziteti i nje ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.241Z

Barra e emrit te mire

Artan Lame - Po bëhen dy javë që nuk ka mbetur gazetë e televizor pa folur për situatën katastrofike të asaj që po i ndodh Parkut të Tiranës. Përmbi qindra reportazhet, shkrimet, lajmet, emisionet e kronikat e transmetuara, janë edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.269Z

FRESSH, Rama: Ju do e bëni vendin evropian

Kreu i PS, Edi Rama TIRANË- Kreu i PS-së, Edi Rama duke folur ne Asamblene e FRESSH ka kërkuar kthimin e tij në një hapësirë publike për të tjerë të reja e të rinj dhe  duke e cilësuar forcën që drejton si në anën e duhur të historisë ka theksuar se është kjo forca që do ta nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.081Z

Ai ju ka tradhtuar me mikeshën tuaj? 4 mënyra si të ringriheni

Rifilloni nga zero. Lini pas urrejtjen dhe trishtimin. Është momenti për të rimarrë në duar jetën dhe ndjenjat tuaja Ai ju ka tradhtuar me shoqen tuaj më të mirë? Duket injoruese, por e vërtetë? Pikërisht kështu është. Faktet kanë më shumë rëndësi se fjalët: aksionet tuaja kan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama