Rezultate te kerkimit per termin: +Juan +Manuel +Santos

Total: 128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.936Z

Juan Manuel Santos, fitues i zgjedhjeve presidenciale në Kolumbi

Juan Manuel Santos është emri i kandidatit fitues i balotazhit të zgjedhjeve presidenciale që u zhvilluan ditën e dielë në Kolumbi. Kandidati i partisë së Gjelbër, Antanas Mockus, e pranoj direkt humbjen e balotazhit zgjedhor presidencial, ndërsa në krahun tjetër mbështetësit e shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.944Z

Juan Santos presidenti i ri i Kolumbisë

Në Kolumbi ministri i Mbrojtjes, Juan Manuel Santos ka arritur një fitore të thellë në balotazhin e zhvilluar ditën e dielë për postin e presidentit të vendit. Ai ka fituar 69 % të votave përballë 28 % të rivalit Antanas Mockus. Santos ka arritur të marrë përqindjen më të madhe në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.522Z

mimi Nobel shkon per presidentin Santos

brbrEdhe pse marreveshja e paqes me rebelet e forcave te armatosura revolucionare te Kolumbise deshtoi pasi kolumbianet e rrezuan ate ne nje Referendum presidenti i vendit Juan Manuel Santos u zgjodh fitues i cmimit Nobel per paqen Kjo ishte nje zgjedhje surprize e Komitetit te Nobelit qe beson se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.932Z

Presidenti kolumbian i tregon të gjithëve problemin me prostatën

KOLUMBI-Presidenti i Kolumbisë Juan Manuel Santos, po garon për mandatin e dytë presidencial dhe teksa fliste me mbështetësit e tij në qytetin bregdetar të Barrankijes atij i janë lagur pantallonat. 62 vjeçari Santos, që i është nënshtruar një operacioni tumoral në prostatë në 2012

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.931Z

Presidenti kolumbian i tregon të gjithëve problemin me prostatën

KOLUMBI-Presidenti i Kolumbisë Juan Manuel Santos, po garon për mandatin e dytë presidencial dhe teksa fliste me mbështetësit e tij në qytetin bregdetar të Barrankijes atij i janë lagur pantallonat. 62 vjeçari Santos, që i është n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.705Z

Kolumbi, bisedime mes qeverisë dhe Farc

Presidenti i Kolumbisë, Juan Manuel Santos, ka konfirmuar se qeveria e tij është në bisedime me grupin më të madh rebel të vendit, Farc. Në një deklaratë dhënë në televizionin shtetëror, Santos tha se po përmbush detyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.708Z

Kolumbi bisedime mes qeverise dhe Farc

Presidenti i Kolumbisë, Juan Manuel Santos, ka konfirmuar se qeveria e tij është në bisedime me grupin më të madh rebel të vendit, Farc. Në një deklaratë dhënë në televizionin shtetëror, Santos tha se po përmbush det

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama