Rezultate te kerkimit per termin: +Judmir +Shurdhi

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] judmir / docs[0] 42 / hits[0] 57 / keyword[1] shurdhi / docs[1] 204 / hits[1] 282 /
Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring
  • 2019-04-10

Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring

Top Story udhëtoi për në Lushnje. Edhe në këtë zonë të Shqipërisë, vjedhja e sinjalit televiziv është në lulëzim. Në këtë qytet, Top Story zbuloi rastin më flagrant të piraterisë televizive. Një televizion kabllor pa licencë, në pronësi të një drejtori burgu. Në çdo sht

No Pic available
  • 2018-01-12

MD publikon emrat e 24 drejtorëve të rinj të burgjeve (Emrat)

Ministria e Drejtësisë ka publikuar mbrëmjen e sotme emrat e 24 drejtorëve të rinj të burgjeve. MD bën me dije se konkurrentët iu nënshtruan testimit me shkrim dhe intervistës së strukturuar me gojë. Gara për zgjedhjen e drejtuesve të rinj të burgjeve u hap në fund të muajit tetor 2

Lushnja konfirmon Malkon, ndihmës emërohet Hasalla
  • 2012-07-03

Lushnja konfirmon Malkon, ndihmës emërohet Hasalla

Nga Julian Kasapi Lushnjarët do të nisin sot punën për sezonin e ardhshëm, ndërsa analiza e shumëpritur mund të zhvillohet në një moment të dytë Skuadra lushnjare do të marrë jetë sot, kur të gjithë futbollistët do të grumbullohen pasdite dhe do të nisin stërvitjen, në ambient

Lushnja, pushime më të gjata se sezonin e kaluar
  • 2012-06-25

Lushnja, pushime më të gjata se sezonin e kaluar

Sekretari Judmir Shurdhi pohon se skuadra mund të grumbullohet ditët e para të korrikut, ndërkohë që deri tani nuk ka asnjë largim zyrtar   Nga Julian Kasapi Te Lushnja nuk është e thënë që të fillojnë lëvizjet, edhe pse u bë një kohë e gjatë nga përfundimi i sezonit që shkoi

Lushnja, ëndrra trevjeçare pritet të marrë jetë
  • 2012-05-10

Lushnja, ëndrra trevjeçare pritet të marrë jetë

Nga Julian Kasapi Verdhejeshilët janë pranë kalimit direkt në superligë, por u duhet të fitojnë me më shumë se dy gola diferencë ndaj Kukësit rival Në qytetin e Lushnjës tifozëria e zjarrtë e futbollit po jeton një ëndërr, që ka tre vjet që zgjat. Pas fitores së fundit të arri

Lushnja kërkon mbikqyrje speciale në Velipojë
  • 2012-05-04

Lushnja kërkon mbikqyrje speciale në Velipojë

Nga Julian Kasapi Sekretari i klubit, Judmir Shurdhi, bën të ditur se ndeshja e radhës duhet të monitorohet deri në detaje për të mos pasur probleme  Skuadra e Lushnjës po përgatitet për një ndeshje të fortë në javën e parafundit të kampionatit, atë me Adën në Velipojë. Lushn

Lushnja kërkon analizën e Lezhës, si dhe 6 pikët e mbetura
  • 2012-05-02

Lushnja kërkon analizën e Lezhës, si dhe 6 pikët e mbetura

Nga JULIAN KASAPI Sipas sekretarit Judmir Shurdhi, Lushnja është një skuadër që ka luajtur pastër, por është ndëshkuar dhe dëmtuar njëkohësisht Javë pune në kampin lushnjar në kuadër të ndeshjes së parafundit të këtij sezoni futbollistik. Java e fundit nuk la shije të mirë te