Rezultate te kerkimit per termin: +Jugu

Total: 2965
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.422Z

Jugu frikësohet nga terrori në Veri

Koretë Presidenti i Koresë së Jugut paralajmëroi se lidhjet me Veriun komunist mund të bëhen më të paqëndrueshme pas rrëzimit të një pushtetari të lartë të familjes sunduese. Presidentja Park Geun-hye tha se Veriu po kryente një sundim përmes terrorit, pas lajmit të zhdukjes së Ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.757Z

Jugu përballë projekteve dhe demagogjisë

Jugu duket se do të vazhdojë të jetë prioriteti politik dhe ekonomik i qeverisë së Kryeministrit Berisha jo vetëm në këtë pjesë të mbetur të mandatit aktual të qeverisjes. Kryeministri ka paralajmëruar dje nga Berati vazhdimin e projekteve të investimeve dhe zhvillimit në Jug, duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.836Z

Krishtlindje ne paqe nga jugu ne veri

Besimtaret e krishtere nga jugu ne veri kane festuar ne harmoni dhe ne paqe festen e shumepritur te Krishtlindjeve. Ne rrethin e Gjirokastres, mesha tradicionale eshte mbajtur ne kishen e Mitropolise, ne lagjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.640Z

Rama poston një video: Nuk është Jugu i Francës, por Himara e rilindur

Kryeministri Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook një video nga Himara, për të cilën thotë se nuk është Jugu i Francës, pas ndryshimeve që ajo ka pësuar falë programit kombëtar të Rilindjes. Nuk është Jugu i Francës. Eshtë Himara e rilindur falë Programit Kombëtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.742Z

Braçe: Jugu po persekutohet për arsye politike nga Berisha

Share Seanca e sotme plenare është shoqëruar me debate të ashpra mes deputetëve të opozitës dhe mazhorancës, për një sërë projektesh në infrastrukturë. Gjatë fjalës së tij, deputeti socialist, Erion Braçe, ka akuzuar kryeministrin Berisha se po persekuton ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.307Z

FOTOT/ Pushimet e Kaubojsit: Jugu është si Karaibet, por jemi 200 vjet mbrapa

Deputeti simpatik i Lezhës, Eduart Ndocaj, ka kaluar disa ditë pushime në jug me familjen e tij. Por, Kaubojsi ka mbetur i zhgënjyer me shërbimin. Jugu eshte nje parajse, dhe eshte njelloj si ne Karaibe, mungon vec kultura turistike e pronareve te rezorteve dhe hoteleve, mungon totalisht vem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.523Z

FOTOT/ Jugu i Shqipërisë bëhet i nxehtë, muzikë, shkuma party dhe mamasita

Dhërmiu është kthyer në destinacionin e mijëra turistëve të huaj dhe pushues shqiptarë. Por veç plazhit një ndër argëtimet më të mëdha është natyrisht shkuma party. Në to nuk ka veç femra të reja apo vajza adoleshente, por edhe femra në moshë që argëtohen nën tingujt e mu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama