Rezultate te kerkimit per termin: +Julian +Iskurti

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Kapet teksa po fuste drog n burg

Nj i ri n qytetin e Burrelit sht kapur teksa po prpiqej t fuste drog n burg. Burime policore bjn t ditur se 25 vjeari Lirim Kasnaj, sht zbuluar teksa prpiqej t fuste lnd narkotike n burg. Ai sht ndaluar dhe shtja i ka kaluar pr hetim prokuroris s rrethit pr t hetuar m tej lidhur me burimet e lnds na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.485Z

Droge mes ushqimeve per te denuarin

Burrel- Nje 25 vjecar qe tentonte te fuste droge ne Burgun e Burrelit eshte arrestuar nga policia vendore pasi u kap prej gardianeve ne flagrance. Burime zyrtare nga policia e Dibres thane se Lirim Kasemaj dyshohet se do i dergonte drogen me peshe 3 gram qe dyshohet te jete kanabis sativa, nje prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.030Z

AK mbyll listat me kandidatë, Spahiu në Tiranë përballë Berishës

Tiranë- Aleanca Kuq e Zi ka dorëzuar edhe ajo listën me kandidatët e saj në 12 qarqet e vendit. Ndërkohë që më herët vetë lideri i AK-së tha se nuk do të oranojë në listat e forës që ai drejton deputetë dhe ish-deputetë të PS-PD-së. Kështu, në Tiranë kandidojnë: KRESHNIK MEH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.065Z

Shpallet listat e plotë me emrat e kandidatëve të FRD-së

Pas mesnatës, Fryma e Re Demokratike ka publikuar listën e plotë me emrat e deputetëve në 12 qarqet e vendeve.I pari në listë do të jetë dhe ish-kreu i shtetit, Bamir Topi tashmë si kreu i Frymës së Re Demokratike. Edhe partitë e tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.449Z

Fituesit e fazës së trete ne te gjithe univeristetet

Universiteti i Tiranës Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOXHAJ GERD ASTRIT FAGU KLAUDIO FLAMUR SULOLLARI LORELA LUAN LAZAJ LULZIM QAMIL BRESA RENIS LUAN LOLOÇI SUADA AGIM

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.875Z

Universiteti i Tiranës, lista e atyre që përfitojnë kuponat e letërnjoftimeve

Universiteti i Tiranës ka shpallur dje listën e plotë të 1714 personave që duhet të tërheqin kuponat e letërnjoftimeve pranë sekretarive, me vetëm 200 lekë të reja. Përfituesit janë studentët që nuk kanë pasaportë dhe nuk kanë aplikuar për letërnjoftime. Numri fillestar i aplik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama