Rezultate te kerkimit per termin: +Julian +Sinanj

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] julian / docs[0] 4856 / hits[0] 8294 / keyword[1] sinanj / docs[1] 14 / hits[1] 14 /
Beni ecën vetë/ Si i merrte porositë për vrasjet me email nga filmi shqiptar Julian Sinanaj
  • 2017-04-02

Beni ecën vetë/ Si i merrte porositë për vrasjet me email nga filmi shqiptar Julian Sinanaj

Vrasësi me pagesë i Bandës së Tritolit Julian Sinanaj porositë për personat që do të ekzekutonte i merrte edhe me e-mail. ReportTv ka arritur të sigurojë e-mailin me të cilën Sinanaj mori porosinë për të ekzekutuar biznesmenin e gazit P.B, vrasjen e të cilit sipas hetimeve të Prokur

35 vjet burg per Julian Sinanaj
  • 2016-04-21

35 vjet burg per Julian Sinanaj

brbr57 seanca gjyqesore i jane dashur Prokurorise se Krimeve te Renda per ti pergatitur pretencen grupit te vrasesve me pagese te kryesuar nga Julian Sinanj Kete te enjte akuza kerkoi 35 vjet burg per Sinanajn ndersa burgim te perjetshem per Andon e Genis Mehillaj 8 vjet burg u kerkua per Ndricim G

  • 2015-09-25

"Prangosni vrasësit, jo pushime me lekë krimi' Shpërthen Sinanaj

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANË - Julian Sinanaj i hetuar dhe nën akuzës si vrasësi me pagesë i "bandës së tritolit" në Vlorë ka "shpërthyer" në akuza ndaj prokurorisë duke kërkuar llogari se përse nuk arrestohen personat e përfshirë në krime të ndryshme dhe të denoncuar pr

Burg furnizuesit me armë tëSinanajt, ja fotot e Albin Mexhajt
  • 2014-06-07

Burg furnizuesit me armë tëSinanajt, ja fotot e Albin Mexhajt

TIRANE - Albin Mexhaj i dyshuar si furnizuesi me armë i vrasësit me pagesë Julian Sinanj do të mbetet në burg deri në përfundim të hetimeve. Këtë ka vendosur Gjykata e Krimeve të Rënda, ndërsa vetë Mexhaj dhe avokati i tij mbrojt&

Burg furnizuesit me armë tëSinanajt, ja fotot e Albin Mexhajt
  • 2014-06-07

Burg furnizuesit me armë tëSinanajt, ja fotot e Albin Mexhajt

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Albin Mexhaj i dyshuar si furnizuesi me armë i vrasësit me pagesë Julian Sinanj do të mbetet në burg deri në përfundim të hetimeve. Këtë ka vendosur Gjykata e Krimeve të R

Banda e tritolit, zbulohet furnizuesi me armë i vrasësit serial, Sinanaj
  • 2014-06-05

Banda e tritolit, zbulohet furnizuesi me armë i vrasësit serial, Sinanaj

TIRANE - Policia e kryeqytetit do të njoftonte më 4 Shkurt të këtij viti se arrestoi në flagrancë teksa shiste tre pistoleta, Albin Mexhaj, 29-vjeçarin nga fshati Gërdec.Ndërsa hetimet e hapura për bandën e tritolit ku bënte pjesë dhe vrasësi seriali Julian Sinanaj kanë nxjerrë se Me

No Pic available
  • 2014-05-01

Sekuestrohen pronat e MarjonMitros dhe kushurinjve Mëhillaj

TIRANË - Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar pasuritë e Marjon Mitros dhe dy kushërinjve Andon dhe Gënis Mëhillaj të akuzuar për përfshirjen në një bandë që vendoste eksplozivë si dhe kryente vrasje me pagesë.Përveç akuzave për akte terroriste, vrasje dhe sigurim të mjet