Rezultate te kerkimit per termin: +Juliana +Pasha

Meta: total 299 / total_found 299 / time 0.000 / keyword[0] juliana / docs[0] 829 / hits[0] 1558 / keyword[1] pasha / docs[1] 3108 / hits[1] 5219 /
Festivali Kënga Magjike 2017 nis rrugëtimin, zbulohet juria e të rinjve
  • 2017-09-25

Festivali Kënga Magjike 2017 nis rrugëtimin, zbulohet juria e të rinjve

  Edicioni i 19-të i Këngës Magjike është gati të nisë rrugëtimin. Si çdo vit, këngët do të prezantohen për 10 javë me radhë në E diela shqiptare, ku artistët pjesëmarrës do prezantojnë këngën e tyre për të kaluar më tej fazat e këtij konkurrimi. Formula e p

FOTO/ Hapja e bulevardit të ri, ja spektakli që nuk u pa mbrëmë
  • 2017-06-21

FOTO/ Hapja e bulevardit të ri, ja spektakli që nuk u pa mbrëmë

Një spektakël i vërtetë fishekzjarresh shoqëroi ceremoninë  e ndezjes së dritave në segmentin e parë të Bulevardit të Ri të Tiranës. Mijëra qytetarë nga Tirana, por jo vetëm, mbushën dje Bulevardin e ri për të ndjekur hapjen e tij, por njëkohësisht edhe koncertin festiv të

No Pic available
  • 2017-06-21

Hapja e bulevardit të ri, ja spektakli që nuk u pa mbrëmë (Video)

Një spektakël i vërtetë fishekzjarrësh shoqëroi ceremoninë  e ndezjes së dritave në segmentin e parë të Bulevardit të Ri të Tiranës. Mijëra qytetarë nga Tirana, por jo vetëm, mbushën dje Bulevardin e ri për të ndjekur hapjen e tij, por njëkohësisht edhe koncertin festiv të o

Sot festa zhvendoset në Bulevardin e Ri të Tiranës, Veliaj: Të gjithë në koncert
  • 2017-06-20

Sot festa zhvendoset në Bulevardin e Ri të Tiranës, Veliaj: Të gjithë në koncert

I konsideruar si stolia e Tiranës së gjeneratës tjetër, segmenti i parë i Bulevardit të Ri sëbashku me parkimin nëntokësor ka përfunduar dhe është gati për tu hapur sonte në orën 20:00 përmes një koncerti fantastik të organizuar nga Bashkia e Tiranës Organizatorët kanë menduar q

No Pic available
  • 2017-06-18

Nata gala e Tangram, Tuman kuqe me gëzim e hare nga Juliana Pasha

Artistja e njohur, Juliana Pasha është e ftuar në emisionin ‘Tangram’ në natën e katërt gala gjatë viteve. Ajo ka kërcyer e kënduar me ‘Tuman kuqe’ për të gjithë publikun dhe fëmijët duke sjellë një energji pozitive në të gjithë sallën. Kjo është hera e

No Pic available
  • 2017-03-13

Juliana Pasha investohet financiarisht kundër trafikimit të femrave

Këngëtarja Juliana Pasha, pasi publikoi këngën e re Jeto tha se të ardhurat që do të vijnë nga klikimet do të shkojnë në ndihmë të personave të trafikuar. Ajo e ka bërë të ditur këtë gjë me anë të një postimi në Instagram ku shkruan: Mos u habisni!!! Ky është një realitet

Anjeza Branka e takoi Ergi Dinin dy ditë para aksidentit: Ç’më mbeti peng
  • 2016-11-24

Anjeza Branka e takoi Ergi Dinin dy ditë para aksidentit: Ç’më mbeti peng

Transmetuar më 23.11.2016 - 08:29 Ergi Dini, këngëtari 22-vjeçar është përcjellë ditën e djeshme për në banesën e fundit në qytetin e tij të lindjes, Shkodër. Djaloshi që u bë i famshëm nga “X