Rezultate te kerkimit per termin: +Juraj +Kucka

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] juraj / docs[0] 32 / hits[0] 37 / keyword[1] kucka / docs[1] 52 / hits[1] 59 /
Viti 2015, ja disa yje që mund t’i merrni falas
  • 2014-12-25

Viti 2015, ja disa yje që mund t’i merrni falas

Ndërtimi i një ekipi të madh, dhe më shpenzime sa më të vogla, është ëndrra e çdo presidenti. Viti që po vjen, ai 2015, do të lërë shumë lojtarë pa kontrata, të cilët do të jenë të lirë,

Fitore historike e Sllovakisë, mposht Spanjën
  • 2014-10-10

Fitore historike e Sllovakisë, mposht Spanjën

Sllovakia ka bërë befasinë më të madhe në futbollin evropian. Sllovakët në shtëpinë e tyre, kanë mposhtur Kampionin Evropian, Spanjën, me rezultat 2-1, në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet për Euro 2016. Juraj Kucka n&e

Kucka e zë në gjumë Casillasin, gabon spanjolli
  • 2014-10-09

Kucka e zë në gjumë Casillasin, gabon spanjolli

Sllovakia është duke bërë befasinë në ndeshjet kualifikuese të Euro 2016. Sllovakia në shtëpinë e tyre është duke e mposhtur Spanjën. Golin e shënoi Juraj Kucka, pas goditjes së dënimit, pas një gabimi të Iker

No Pic available
  • 2013-11-11

Seria A, frenohet Roma dhe Milan

Roma nuk di të ngrejë krye pas barazimit nda Torinos. Verdhekuqtë janë frenuar në shtëpinë e tyre në një sfidë që dhuroi shumë emocione ndaj skuadrës së Sasuolos, që tashmë mund të konsiderohet si eksperte e skuadrave të mëdha pasi ka arritur ti ndal të gjitha përveç Juventusit

Revolucioni dimëror i Milan, kush ikën e kush vjen
  • 2013-10-13

Revolucioni dimëror i Milan, kush ikën e kush vjen

Drejtuesit e Milan po përgatiten për të ndryshuar rrënjësisht grupin e skuadrës gjatë merkatos së dimrit. Siç shkruan sot “Corriere dello Sport”, gjashtë futbollistë të “Djallit” rrezikojnë të mos jenë më në planet e klubit për vitin e ardhshëm: Niang, Sapo

Kasano drejt Parmës në marrëveshjen për Belfodil
  • 2013-06-20

Kasano drejt Parmës në marrëveshjen për Belfodil

Nëse largohet Handanovic, Inter do marrë De Sanctis Antonio Kasano duket gjithnjë e më shumë pranë Parmës. Futbollisti i Interit duket se nuk bën pjesë në planet e Maxarrit dhe për këtë arsye po sheh alternativat rreth e rrotull. Atij i ka ardhur një ofertë pak ditë më parë nga Xhe

Yjet e Serisë A që mund të lëvizin në janar
  • 2011-12-30

Yjet e Serisë A që mund të lëvizin në janar

De Rossi, Amauri, Gilardino dhe Inzaghi janë vetëm disa nga yjet e Serisë A që mund ta ndërrojnë mjedisin gjatë dimrit. Afati kalimtar i janarit pritet të sjellë shitblerje të bujshme, me klubet që kërkojnë ta përmirësojnë imazhin e tyre në pjesën pranverore të sezonit.Viti 2011 d