Rezultate te kerkimit per termin: +Jurgen +Kurti

Meta: total 93 / total_found 93 / time 0.000 / keyword[0] jurgen / docs[0] 2270 / hits[0] 3092 / keyword[1] kurti / docs[1] 6633 / hits[1] 15232 /
 Zbulohen dy ngjarjet e rënda kriminale ku policia luajti blofin
  • 2019-04-02

 Zbulohen dy ngjarjet e rënda kriminale ku policia luajti blofin

Vrasja e Jurgen Kurtit, 26-vjeçarit të njohur gjerësisht si menaxher i VIP-ave në zemër të kryeqytetit, ishte një ngjarje tepër e rëndë kriminale, të cilën për çudi Policia e Shtetit e zbardhi në kohë rekord. U desh rreth një javë që Uniformat Blu të çonin në pranga 3 nga autor

Vrasja e Jurgen Kurtit/ Dalin përgjimet e autorëve: Kur do i marrim ato lekët?
  • 2019-03-27

Vrasja e Jurgen Kurtit/ Dalin përgjimet e autorëve: Kur do i marrim ato lekët?

Të tjera detaje janë zbardhur për vrasjen e 26-vjeçarit Jurgen Kurti në rrugën Zef Jubani në Tiranë. Pas arrestimit të 3 vrasësve me pagesë që morën pjesë në përndjekjen dhe ekzekutimin e menaxherit të VIP-ave, mësohet se është zbuluar edhe makina me të cilën ata kanë lëvizur

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, dëshmia e tre të arrestuarve
  • 2019-03-27

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, dëshmia e tre të arrestuarve

Pas vrasjes të Jurgen Kurtit, policia arrestoi tre persona si të dyshuar, të përfshirë në ekzekutimin e 26-vjeçarit poshtë pallatit ku jetonte me të ëmën në Tiranë. Krahas tyre policia ka shpallur në kërkim edhe një tjetër, i cili mendohet të jetë këmbëza që i mori jetën të r

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, një nga autorët me makina luksoze (Emrat & Foto)
  • 2019-03-26

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, një nga autorët me makina luksoze (Emrat & Foto)

Olsi Qalliaj Policia e Shtetit ka zbardhur vrasjen që terrorizoi tiranën mbrëmjen e 18 marsit dhe ku viktimë mbeti i njohuri si menaxher i VIP-ave, Jurgen Kurti. Për ngjarjen në fjalë, janë arrestuar tre të rinj, të cilëve u janë gjetur armë, fishekë dhe makina luksoze. Sipas policisë

No Pic available
  • 2019-03-26

Zbardhet vrasja e Jurgen Kurtit, ja kush janë autorët

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur më datë 18 mars 2019, në rrugën Zef Jubani, ku u vra me armë zjarri 26-vjeçari Jurgen Kurti, i njohur si menaxher i VIP-ave. Blutë e Kryeqytetit kanë arrestuar tre shtetas si bashkëpunëtorë në vrasje, si dhe kanë shpallur në kërkim nj

Vetëm 22-vjeç, vrasësi i Jurgen Kurtit jetë mes luksit, jahteve e makinave (FOTO)
  • 2019-03-26

Vetëm 22-vjeç, vrasësi i Jurgen Kurtit jetë mes luksit, jahteve e makinave (FOTO)

Olsi Qalliaj, vetëm 22 vjeç është një nga vrasësit e dyshuar me pagesë që ka marrë pjesë në ekzekutimin e Jurgen Kurtit në rrugën Zef Jubani më 18 mars. Së bashku me Elsi Levendin dhe Alesio Berberin, i riu ka shpjeguar në polici edhe mekanizmin si është kryer vrasja, por nuk e kan

Autorët rrëfejnë krimin, snxjerin porositësin! Ja për sa euro u vra Jurgen Kurti
  • 2019-03-26

Autorët rrëfejnë krimin, snxjerin porositësin! Ja për sa euro u vra Jurgen Kurti

Pasditen e djeshme në kryeqytet janë arrestuar Elsi Levendi, Alesio Berberi dhe Olsi Qalliaj. Të tre janë miq me njëri-tjetrin dhe sipas Report TV edhe vrasës me pagesë, pasi nga porositësi i ekzekutimit të Jurgen Kurtit më datë 18 mars në zemër të Tiranës, dyshohet se janë paguar me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama